آخرین خبر/ مسوت اوزیل در تیم آرسنال شرایط خوبی ندارد اما وضعیت زندگی‌اش در انگلیس بد به نظر نمی‌رسد.

به گزارش فوتبالی، با توجه به شرایط زندگی مسوت اوزیل در لندن طبیعی است که او نخواهد این شهر را ترک کند. اوزیل اصلا از لحاظ فوتبال شرایط خوبی در آرسنال ندارد و در بیانیه‌ای هم از شرایط خود در جمع قرمزپوشان گلایه کرد اما خانه و کاشانه‌ بسیار با ارزشی که او در لندن دارد باعث می‌شود تا دل کندن از این شهر برایش سخت باشد.
اوزیل ۳۲ ساله یک خانه ۱۰ میلیون پوندی دارد که رسانه سان در گزارشی آن را بررسی کرده که مشاهده آن‌ها جالب است.
خانه اوزیل در نزدیکی یک رستوران ترکیه‌ای قرار دارد تا این بازیکن مشکلی بابت خوردن غذای ترکیه‌ای نداشته باشد. این تصویر هم مربوط به حضور اوزیل در این رستوران است.
این خانه که ۶ اتاق دارد در سال ۲۰۱۶ خریداری شده و فاصله کمی تا زمین تمرین آرسنال و ورزشگاه امارات دارد. دکوراسیون خانه او کاملا منطبق با فرهنگ ترکیه و با استفاده از هنر یکی از دوستان او طراحی شده است و حتی سنگ‌های مرمر استفاده شده در پذیرایی خانه اوزیل از ترکیه وارد شده.
اوزیل در یک اتاق، کمدی بسیار بزرگ برای کفش‌هایش دارد. این بازیکن ترکیه ای همچنین علاقه زیادی به خودرو دارد و با توجه به حقوق ۳۵۰ هزار پوند در هفته‌اش واضح است که ماشین‌های گران قیمتی دارد. ماشین مورد علاقه اوزیل مرسدس بنز است. او یک G63 AMG دارد که بیش از ۱۴۰ هزار پوند ارزش دارد و دیگر خودروی او هم S65 AMG است که ۱۸۳ هزار پوند می‌ارزد. او پیشتر از خودروهای برند فراری به قیمت ۲۰۰ هزار پوند و پورش با قیمت ۱۲۰ هزار پوند  استفاده کرده است.
اوزیل البته هم در میان مردم حضور پیدا می‌کند و هم به فعالیت‌های خیرخواهانه هم می‌پردازد.
او که با ۴۲ میلیون پوند از آرسنال خریداری شد بارها به ملاقات کودکان بیمار ۳ تا ۱۸ ساله رفته و به آن‌ها کمک‌های مالی انجام داده است. اوزیل  تا به حال به بیش از ۱۰۰ هزار بی‌خانمان در کمپ‌هایی که در ترکیه و سوریه قرار داده‌اند کمک کرده تا غذایشان تامین شود و ۲۴۰ هزار پوند هم به کودکان بیمار در برزیل کمک کرده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید