آخرین خبر/ استقلالی ها موفق شدند روز گذشته محمد نادری بازیکن پرسپولیس را جذب کنند تا نشان دهند در بازار نقل و انتقالات عملکرد قابل قبولی دارند.

به گزارش فوتبالی، چندی پیش و بعد از برکناری احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال، اعضای هیات مدیره این باشگاه وظیفه مذاکره و تمدید قرارداد بازیکن های را به مهدی عبدیان یکی از اعضای هیات مدیره واگذار کردند.
عبدیان هفته گذشته سیگنال های مثبتی در مورد توافق با کریمی داد اما به یکباره خبر مذاکره باشگاه سپاهان با علی کریمی رسانه ای شد و عبدیان هم با انشار یک استوری اعلام کرد به دلیل عدم همکاری احمد مددی سرپرست مدیرعاملی دیگر در امور نقل و انتقالات فعالیت نخواهد کرد که به نظر می رسد که ای تصمیم عبدیان یک تاکتیک و یا بهتر است بگوییم یک حرکت گمراه کننده بوده است که در نهایت استقلال توانست نادری را از چنگ پرسپولیسی ها در آورد و به نوعی نشان داد عبدیان همچنان در امور نقل و انتقالات باشگاه استقلال فعالیت می کند.
به نظر می رسد آخرین هدف و ماموریت عبدیان در نقل و انتقالات حفظ کریمی است که باید دید می تواند او را در استقلال نگه دارد یا کریمی در لیگ بیستم طلایی پوش می شود.البته او نقش ویژه ای در فراهم کردن پول میلیچ و دیاباته و حتی شفر هم‌داشته است. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید