آخرین خبر/خدمات پرداخت الکترونیک آخرین خبر

 خرید شارژ
اگر از اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و یا رایتل استفاده می‌کنید، در کوتاه‌ترین زمان، از طریق بخش خدمات پرداخت، سیمکارتتون رو شارژ کنید. تمام امکاناتی که برای خرید شارژ فکرش را می‌کنید مهیا شده است.
می‌توانید شارژ مستقیم یا حتی کد شارژ را با مبلغ دلخواه خودتون خریداری کنید. شماره موبایل‌هایی که زیاد باهاشون سر و کار دارید می‌توانند ذخیره بشوند تا دفعه بعدی یک قدم جلوتر باشید. حتی ممکنه بخواهید از لیست مخاطبین‌تان، برای یک دوست شارژ بفرستید؛ باز هم مشکلی نیست و این کار به راحتی انجام می‌شود

پرداخت سریع و امن
آخرین خبر با همکاری پرداخت الکترونیک سداد بانک ملی، راحت‌ترین شیوه پرداخت الکترونیک را فراهم کرده است. اگر قبلا هم از طریق بانک ملی تراکنشی را انجام داده باشید و اطلاعات اولیه کارت بانکی‌تان را ذخیره کرده‌اید، در صفحه پرداخت، کارتان با سرعت بیشتری پیش می‌رود. همچنین نیاز نیست رمز دوم پویا را از اپلیکیشن‌های جانبی دیگری تهیه کنید چون در زمان پرداخت، رمز دوم از طریق پیامک قابل ارسال است.

پرداخت قبوض
تمامی قبوض آب، برق، گاز، تلفن، موبایل و جرایم رانندگی به راحتی در بخش خدمات پرداخت آخرین‌خبر قابل پرداخت هستند. در این نسخه قابلیت استعلام قبض موبایل همراه اول نیز فعال است و به زودی استعلام سایر قبوض نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

مدیریت شماره‌ها و قبوض
اگر از آن دسته افرادی هستید که باید قبض‌های متعددی را هر ماه پرداخت کنید یا برای شماره موبایل‌های مختلفی شارژ می‌خرید اصلا نگران نباشید، چون می‌تواتید یک بار برای همیشه آنها را ثبت کنید و برای هر کدام نام دلخواهی انتخاب کنید تا در استفاده‌های بعدی با سرعت بیشتری کارهاتون رو انجام بدهید.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید