باشگاه خبرنگاران/ رییس سازمان صمت فارس از کشف بیش از ۱۸۰ دستگاه خودروی سواری بدون پلاک، مظنون به احتکار از چند انبار در مرکز استان و یک انبار در شهرستان‌های استان با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) خبر داد.

حمیدرضا ایزدی، رییس سازمان صمت فارس گفت: طی دو روز گذشته به دنبال پیگیری و اطلاع‌رسانی سربازان گمنام امام زمان(عج)، بازرسان این سازمان از چندین مکان شامل چند خانه مسکونی و پارکینگ دپو خودرو، بازرسی کرده و خودروهای بدون پلاک شناسایی و کشف شد.
وی افزود: در همین راستا هماهنگی‌های لازم با مقام قضایی و سربازان گمنام امام زمان(عج) انجام شده و ماموران طی عملیات‌های جداگانه بیش از ۱۸۰ دستگاه خودروی سواری شامل مدل‌های مختلف پراید، تیبا، پژو ۲۰۶، پژو ۴۰۵، پژو پارس، جک، دنا، پژو ۲۰۷ و هایما توقیف و با توجه به اینکه طبق دستورالعمل صادره، دارندگان خودرو بدون پلاک تا ۷ خرداد ماه فرصت تعیین تکلیف این‌گونه خودروها را دارند، پرونده مربوطه جهت بررسی موضوع به تعزیرات ارسال خواهد شد.
ایزدی ادامه داد: در گشت مشترک این سازمان و اداره تعزیرات نیز تعداد ۲۵۰ خودرو عمدتا پراید در حال حمل به خارج از استان، در ایستگاه راه‌آهن شیراز شناسایی شدند و اقدامات قانونی جهت آنها صورت پذیرفت.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online