ایتنا/ شرکت بی ام و به عنوان یکی از مهم‌ترین شرکت‌های خودروسازی در جهان در یک اقدام بسیار جالب تصمیم گرفته است تا از فناوری ساعت های هوشمند برای کمک به کاربران خود بهره‌مند شود.
پارک کردن خودرو با کمک ساعت هوشمند
شرکت بی ام و به عنوان یکی از مهم‌ترین شرکت‌های خودروسازی در جهان در یک اقدام بسیار جالب تصمیم گرفته است تا از فناوری ساعت های هوشمند برای کمک به کاربران خود بهره‌مند شود.
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از Daily tech شرکت بی ام و قصد دارد تا با ایجاد یک سامانه ویژه به کاربران خود اجازه بدهد تا با کمک ساعت‌های هوشمند بتوانند مواردی مانند پارک کردن خودرو را از بیرون ماشین انجام بدهند.
این سامانه که از سوی بی ام و Remote Valet Parking Assistantنام گرفته است شامل امکان دسترسی کاربر به چندین حسگر خودرو خواهد بود که این حسگرها شامل مواردی مانند دوربین، چراغ های خودرو و غیره هستند که به کمک آنها می‌توان اقداماتی مانند پارک کردن خودرو، روشن و خاموش کردن خودرو از راه دور و یا راه اندازی سیستم گرمایش یا سرمایش ماشین را با کمک یک ساعت هوشمند انجام داد.
به این ترتیب می توان انتظار داشت که استفاده از ساعت های هوشمند یک گام به جلو برداشته و به تدریج شاهد تکمیل این طرح و کاربری‌های بیشتری برای استفاده از ساعت‌های هوشمند در کنترل از راه دور خودروها باشیم که می‌تواند به تغییر شگرفی در بازار آینده این ابزارهای همراه منجر شود.