زوميت/ در آستانه‌ي برگزاري مراسم اچ‌تي‌سي در روز پنجشنبه ۲۳ دي‌ماه، تصاوير جديدي از گوشي هوشمند Ocean Note يا U Ulra فاش شده است.

اچ‌تي‌سي فردا مراسمي براي رونمايي از محصولات جديد خود براي عرضه در سه‌ماهه‌ي اول سال ۲۰۱۷ برگزار مي‌کند. يکي از گوشي‌هاي هوشمند که انتظار مي‌رود شاهد رونمايي از آن باشيم، Ocean Note است که تصاوير جديدي از آن فاش شده است. بر اساس اطلاعات جديد برگرفته از تصاوير فاش شده در Weibo، اين گوشي هوشمند قابليت جالب توجهي دارد که بهره‌گيري از نمايشگر دوم در بالاي نمايشگر اصلي است.

به‌طور حتم با ديدن نمايشگر دوم در بالاي نمايشگر، به ياد گوشي هوشمند وي ۲۰ ال‌جي مي‌افتيم. نکته‌‌ي جالب توجه ديگر در مورد گوشي هوشمند اچ‌تي‌سي اين است که اين محصول نيز همچون وي ۲۰ از وجود يک نمايشگر ۵.۷ اينچي با رزولوشن نمايشگر QHD بهره مي‌برد. احتمالا اچ‌تي‌سي نمايشگر مورد استفاده در اين گوشي هوشمند را نيز از ال‌جي ديسپلي تأمين کرده است.

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده توسط منابع نزديک به اچ‌تي‌سي، اين کمپاني تايواني در نظر دارد سه گوشي هوشمند از سري Ocean را با نام‌هاي Ocean Note، Ocean Master و Ocean Smart مبتني بر اندرويد ۷ نوقا رونمايي کند. اين گوشي‌هاي هوشمند از وجود تراشه‌ي اسنپدراگون ۸۲۱ در کنار ۴ گيگابايت حافظه‌ي رم و همچنين حافظه‌ي داخلي ۶۴ گيگابايتي بهره خواهد برد.

يکي ديگر از قابليت‌هاي نسبت داده‌شده به گوشي هوشمند جديد اچ‌تي‌سي بهره‌گيري از همان سنسور ۱۲ مگاپيکسلي است که در پيکسل و پيکسل ايکس ال گوگل مورد استفاده قرار گرفته است. انتظار مي‌رود در کنار Ocean Note شاهد رونمايي از One X10 نيز باشيم که با بهره‌گيري از نمايشگر ۵.۵ اينچي به‌عنوان نسل جديد One X9 راهي بازار خواهد شد. سومين گوشي هوشمند رده پايين اچ‌تي‌سي با اسم رمز Alpine شناخته مي‌شود که احتمال رونمايي از آن نيز وجود دارد. انتظار مي‌رود اچ‌تي‌سي رونمايي از پرچم‌دار سال جاري خود را براي کنگره‌ي موبايل بارسلون نگه دارد.

نظر شما در اين خصوص چيست؟مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»