ديجياتو/ چندي پيش بود که پتنت هاي جديدي از موبايل پرحاشيه و تاشوي سامسونگ منتشر شد و از طراحي کتاب مانند و نمايشگري بزرگ حکايت داشت.

نزديک به 2 سال است که با شايعات توسعه موبايلي تا شونده توسط کره اي ها همراه هستيم و تقريباً به دوره اي رسيده ايم که هر چند وقت يک بار با اخبار جديدي مواجه مي شويم.

به دنبال اين ماجرا اخبار تازه اي منتشر شده که از عرضه دو نسخه از خانواده احتمالي گلکسي اکس در نيمه دوم سال 2017 ميلادي حکايت دارد.

يکي از فعالان عرصه تحليل و بررسي محصولات چيني در حساب کاربري رسمي اش در شبکه اجتماعي Weibo اذعان کرده دو مدل موبايل گلکسي X1 و گلکسي X1 Plus در سه ماهه سوم و چهارم سال روانه بازار خواهند شد.

گفته مي شود اين دو تلفن هوشمند در حال حاضر با نام هاي رمز SM-X9000 و SM-X9050 در دست توسعه هستند و همگي زير پرچم پروژه Valley سامسونگ قرار دارند.

گفتني است اين موبايل هاي تا شونده احتمالاً به نمايشگر 4K مجهز خواهند بود و بنا به استفاده آسان در حالت جمع شده، از سنسورهاي هوشمندي جهت تشخيص چهره، انگشت و کف دست برخوردار هستند.مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»