ديجي کالا/ يکي از تحليل‌گران معروف مسائل مرتبط با شرکت اپل مينگ چي‌-کو فعال در موسسه KGI Securities است. اين تحليل‌گر پيش‌بيني کرده اپل دوباره در توليد آيفون ۸ از فولاد ضد زنگ استفاده خواهد کرد. اتفاقي که از زمان توليد آيفون ۴s تا به حال نيفتاده بود. يکي از نشانه‌هايي که اين موضوع را تاييد مي‌کند اين است که اپل به سراغ شرکت Jabil رفته و در زمينه توليد فولاد ضد زنگ براي گوشي‌هاي سال ۲۰۱۷ با اين شرکت گفتگو مي‌کند.

فولاد ضد زنگ دور يک طرح شيشه‌اي قرار مي‌گيرد و اين اقدام باعث مقاومت بهتر گوشي در برابر خط و خش هم مي‌شود. بايد اشاره کرد که استفاده از فولاد ضد زنگ در گوشي‌هاي اپل براي اين شرکت هزينه بيشتري از آلومينيومي که در مدل‌هاي قبلي استفاده مي‌کرد در بر دارد. اما استفاده از اين ماده باعث ساخت يک گوشي با جنس مرغوب‌تر و همچنين ايجاد حس بهتري براي کاربر خواهد شد.

گفته مي‌شود آيفون ۸ تغييرات قابل توجهي در طراحي و ساخت آيفون ايجاد مي‌کند و احتمالا فروش بسيار قابل‌توجهي هم خواهد داشت. به هر حال بايد منتظر اطلاعات بيشتر از اين مدل جديد گوشي‌هاي آيفون بمانيم.مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»