ديجي کالا/ کم‌کم با اطلاعات بيشتري از گوشي G6 مواجه مي‌شويم. ديروز گفته شد که ال‌جي صفحه نمايش جديدي با نسبت تصوير ۱۸:۹ ساخته شده و امروز مشخص شد که اين صفحه نمايش روي گوشي G6 قرار مي‌گيرد.

در اطلاعات جديد گفته شده که LG G6 از صفحه نمايش ۵٫۷ اينچي با دقت تصوير ۱۴۴۰ در ۲۸۸۰ پيکسل بهره مي‌برد. اين ويژگي باعث مي‌شود که کاربران بتوانند از قابليت اجراي دو برنامه به صورت همزمان که روي اندرويد ۷٫۰ قرار گرفته، بهتر استفاده کنند. صفحه نمايش بزرگ‌تر باعث مي‌شود که بتوان کارهاي چند وظيفه‌اي را بهتر انجام داد.

ال‌جي گفته صفحه نمايش گوشي جديد لبه‌ها و حاشيه‌هاي بسيار کمي دارد و از ضخامت بسيار کمي‌ هم بهره مي‌برد. به همين دليل احتمال دارد که گوشي G6 باريک و از مدل‌هاي قبلي ساخته و راهي بازار شود.

انتظار داريم که گوشي LG G6‌ در نمايشگاه MWC 2017 معرفي شود. به احتمال زياد اين تلفن همراه هوشمند با تراشه‌ي اسنپ‌دراگون ۸۳۵ و چهار يا شش گيگابايت رم هم راهي بازار مي‌شود. گوشي جديد ال‌جي ديگر ساختار ماژولار نخواهد داشت و از بدنه‌ي يکپارچه بهره مي‌برد.مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»