دیجی کالا/ کم‌کم با اطلاعات بیشتری از گوشی G6 مواجه می‌شویم. دیروز گفته شد که ال‌جی صفحه نمایش جدیدی با نسبت تصویر ۱۸:۹ ساخته شده و امروز مشخص شد که این صفحه نمایش روی گوشی G6 قرار می‌گیرد.

در اطلاعات جدید گفته شده که LG G6 از صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی با دقت تصویر ۱۴۴۰ در ۲۸۸۰ پیکسل بهره می‌برد. این ویژگی باعث می‌شود که کاربران بتوانند از قابلیت اجرای دو برنامه به صورت همزمان که روی اندروید ۷٫۰ قرار گرفته، بهتر استفاده کنند. صفحه نمایش بزرگ‌تر باعث می‌شود که بتوان کارهای چند وظیفه‌ای را بهتر انجام داد.

ال‌جی گفته صفحه نمایش گوشی جدید لبه‌ها و حاشیه‌های بسیار کمی دارد و از ضخامت بسیار کمی‌ هم بهره می‌برد. به همین دلیل احتمال دارد که گوشی G6 باریک و از مدل‌های قبلی ساخته و راهی بازار شود.

انتظار داریم که گوشی LG G6‌ در نمایشگاه MWC 2017 معرفی شود. به احتمال زیاد این تلفن همراه هوشمند با تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۳۵ و چهار یا شش گیگابایت رم هم راهی بازار می‌شود. گوشی جدید ال‌جی دیگر ساختار ماژولار نخواهد داشت و از بدنه‌ی یکپارچه بهره می‌برد.مطالب جذاب، داغ و آموزشی فناوری اطلاعات در کانال تلگرامی «آی تی»