ديجياتو/ شرکت Atlassian، کمپاني استراليايي 5 ميليارد دلاري و توليد کننده نرم افزارهاي بهره وري، قصد دارد شرکت سازنده نرم افزار محبوب Trello را به ارزش 425 ميليون دلار خريداري نمايد. اين مبلغ در قالب 360 ميليون دلار وجه نقد و 65 ميليون دلار سهام پرداخت خواهد شد.

«جي سيمونز» مدير Atlassian با اشاره به اينکه «Trello محيط ارتباطي بسيار زيبا، پر بازده و محبوبي به شمار مي رود» اظهار داشت به هيچ وجه قصد ندارد اين پلتفرم را متوقف کرده، نام آن را عوض نموده يا تغييرات اساسي در آن ايجاد کند.

به گفته سيمونز، کاربران کنوني Trello خوشحال خواهند شد، زيرا کمپاني متبوعش با تزريق منابع مالي و توان مهندسي به محصول مورد بحث، آن را ارتقاء خواهد داد، ضمن اينکه تمامي کارکنان شرکت مذکور نيز پس از قرارداد خريد فوق به کار خود ادامه مي دهند.

گفتنيست Trello که با الهام از شيوه مديريت پروژه کانبان طراحي و توسعه يافته، امکان مديريت پروژه ها را از طريق برگه ياداشت هاي مجازي در محيطي اشتراکي فراهم مي سازد.

اين اپليکيشن پس از عرضه، کاملاً مورد استقبال قرار گرفت و به ادعاي مديرانش، اکنون نزديک به 19 ميليون کاربر فعال دارد، که نيمي از آنها در تيم هاي کسب و کار شرکت هايي همچون گوگل، پيکسار، ادوبي و غيره حضور دارند.

سيمونز در اين رابطه اظهار داشت اهداف دو شرکت کاملاً با يکديگر مطابقت دارد، و بنابراين در کنار هم مي توانند به ارتقاء بيشتر پايگاه کاربري و هدف 100 ميليون کاربر فعال دست يابند.مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»