وين فون/ يکي از قدرتمندترين بخش هاي مايکروسافت، آفيس است و اين بخش با ارائه ي آفيس ۳۶۵ توانسته پيشرفت هاي بسيار خوبي داشته باشد. آفيس صرفه جويي بالاي خود را با اضافه کردن يک سرويس رسانه اي کرده است.

براي ادامه ي حضور در جلسات حقوقي، کسب و کار و چالش هاي قوانين موجود، کسب و کارها بايستي بتوانند از اطلاعات مهم خود حفاظت کنند و بتوانند به سرعت به آنچه از آن ها مي خواهند دسترسي داشته باشند. روزهايي که مي گذرد، ميليون ها فايل از اعداد و ارقام مختلف جابجا مي شود و براي دسترسي به آن ها بايد گزينه هاي مناسبي در دسترس باشد.

مايکروسافت با آگاهي از تقاضاي شرکت هاي بزرگ نسبت به اين موضوع، قابليت هاي eDiscovery را براي بهبود دقت و سودمندي نتايج آماري و صرفه جويي در وقت و پول براي آفيس ۳۶۵ را ايجاد کرده است. مايکروسافت اين قابليت ها را راهي براي خدمت بهتر و صرفه جويي در زمان و پول مي داند و مسير اين قابليت را در اين مسير تبيين کرده است.

مايکروسافت با خدمات و راهکارها خود، باعث افزايش تاثيرگذاري، کاهش هزينه ها و افزايش امنيت مي شود و eDiscovery آفيس ۳۶۵ با ايجاد eDiscovery در فضاي ابري مقياس پذيري، موثربودن و به روز و امنيت را ارائه مي دهد.

مايکروسافت آفيس ۳۶۵ با اين قابليت جستجو مجازي در فضاي ابر را دراختيار کاربران قرار مي دهد تا پيدا کردن و حفظ محتواها براي درخواست هاي قانوني و تحقيقات داخلي سريع تر و آسان تر شود و ديگر نيازي براي جابجايي بين آرشيوها نيست.

مايکروسافت اعلام کرده است قبل از ايجاد Office 365 eDiscovery محتواهارا به صورت دستي از منابع مختلف جمع آوري مي کرده اند و ميزان بسيار زيادي محتوا و بارگذاري آفلاين آن ها زمان زيادي از اين شرکت مي گرفته است و تمام پروسه ي جمع آوري، پردازش و اصلاح آن ها چيزي حدود ۲-۳ هفته از آن ها وقت مي گرفته است اما اينکار با حضور قابليت eDiscovery تنها چندساعت طول مي کشد و به راحتي تمام اطلاعات در دسترس هستند.

مايکروسافت با جستجوهاي eDiscovery ميزان زمان را تا ۹۵% کاهش داده است و از نظر مالي نيز بسيار صرفه جويي شده و ۳۰% کاهش هزينه با حذف فايل هاي تکراري و گروه بندي هاي نزديک تکراري و ۲۵% کاهش هزينه با تثبيت موضوعات ايميل ها داشته اند.

با کاهش حجم بالاي کار دستي براي پاسخگويي به درخواست هاي جستجو و پيدا کردن محتوا، Office 365 eDiscovery براي دپارتمان حقوقي اين شرکت، صرفه جويي سالانه ۴.۵ ميليون دلار رقم مي زند.مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»