وین فون/ یکی از قدرتمندترین بخش های مایکروسافت، آفیس است و این بخش با ارائه ی آفیس ۳۶۵ توانسته پیشرفت های بسیار خوبی داشته باشد. آفیس صرفه جویی بالای خود را با اضافه کردن یک سرویس رسانه ای کرده است.

برای ادامه ی حضور در جلسات حقوقی، کسب و کار و چالش های قوانین موجود، کسب و کارها بایستی بتوانند از اطلاعات مهم خود حفاظت کنند و بتوانند به سرعت به آنچه از آن ها می خواهند دسترسی داشته باشند. روزهایی که می گذرد، میلیون ها فایل از اعداد و ارقام مختلف جابجا می شود و برای دسترسی به آن ها باید گزینه های مناسبی در دسترس باشد.

مایکروسافت با آگاهی از تقاضای شرکت های بزرگ نسبت به این موضوع، قابلیت های eDiscovery را برای بهبود دقت و سودمندی نتایج آماری و صرفه جویی در وقت و پول برای آفیس ۳۶۵ را ایجاد کرده است. مایکروسافت این قابلیت ها را راهی برای خدمت بهتر و صرفه جویی در زمان و پول می داند و مسیر این قابلیت را در این مسیر تبیین کرده است.

مایکروسافت با خدمات و راهکارها خود، باعث افزایش تاثیرگذاری، کاهش هزینه ها و افزایش امنیت می شود و eDiscovery آفیس ۳۶۵ با ایجاد eDiscovery در فضای ابری مقیاس پذیری، موثربودن و به روز و امنیت را ارائه می دهد.

مایکروسافت آفیس ۳۶۵ با این قابلیت جستجو مجازی در فضای ابر را دراختیار کاربران قرار می دهد تا پیدا کردن و حفظ محتواها برای درخواست های قانونی و تحقیقات داخلی سریع تر و آسان تر شود و دیگر نیازی برای جابجایی بین آرشیوها نیست.

مایکروسافت اعلام کرده است قبل از ایجاد Office 365 eDiscovery محتواهارا به صورت دستی از منابع مختلف جمع آوری می کرده اند و میزان بسیار زیادی محتوا و بارگذاری آفلاین آن ها زمان زیادی از این شرکت می گرفته است و تمام پروسه ی جمع آوری، پردازش و اصلاح آن ها چیزی حدود ۲-۳ هفته از آن ها وقت می گرفته است اما اینکار با حضور قابلیت eDiscovery تنها چندساعت طول می کشد و به راحتی تمام اطلاعات در دسترس هستند.

مایکروسافت با جستجوهای eDiscovery میزان زمان را تا ۹۵% کاهش داده است و از نظر مالی نیز بسیار صرفه جویی شده و ۳۰% کاهش هزینه با حذف فایل های تکراری و گروه بندی های نزدیک تکراری و ۲۵% کاهش هزینه با تثبیت موضوعات ایمیل ها داشته اند.

با کاهش حجم بالای کار دستی برای پاسخگویی به درخواست های جستجو و پیدا کردن محتوا، Office 365 eDiscovery برای دپارتمان حقوقی این شرکت، صرفه جویی سالانه ۴.۵ میلیون دلار رقم می زند.مطالب جذاب، داغ و آموزشی فناوری اطلاعات در کانال تلگرامی «آی تی»