گجت نيوز/ در حالي که نوکيا نخستين گوشي اندرويدي خود را بالاخره رونمايي کرده است،‌ اين براي عاشقان اين برند مي‌تواند جالب باشد که با مقايسه نوکيا 6 با آيفون 7 پلاس و گلکسي اس 7 اج بيشتر با تازه‌ترين گوشي اين شرکت، Nokia 6 آشنا شوند.

شايد ديگر داشت يک برند قديمي و آشنا از يادمان مي‌رفت و جاي خالي نوکيا در بين گوشي هاي هوشمند به چشم کسي نمي‌آمد. اما اين شرکت پس از خريداري توسط يک شرکت فنلاندي از يک گوشي اندرويدي به نام نوکيا 6 (Nokia 6) رونمايي کرد و به نظر مي‌رسد در آينده‌اي نزديک بار ديگر نام نوکيا را در رده بزرگان بازار تلفن همراه خواهيم ديد.

هرچند گوشي موبايل نوکيا 6 عملا از سخت افزاري ميان رده بهره مي‌برد و فعلا اين کمپاني قصد دارد گوشي جديدش را در کشور چين بفروشد، اما پيام‌هايي که از سوي شرکت HDM Global (شرکت مادر نوکيا) ارسال مي‌شود همگي خبر از بازگشت قدرتمندانه اين برند به سراسر جهان و درآمدن از زير ابرها دارد. در حال حاضر ما قصد داريم نگاهي جزئي‌تر به کودک نوپاي شرکت نوکيا، گوشي نوکيا 6 داشته باشيم که مي‌تواند از جذابيت‌هاي خاص به خود برخوردار باشد.

اما آيا مي‌توانيم به مقايسه نوکيا 6 با آيفون 7 پلاس (Apple iPhone 7 Plus) و گوشي‌هاي محبوب ديگري نظير گلکسي اس 7 اج سامسونگ (Samsung Galaxy S7 Edge) بپردازيم؟ شايد اين سه راه متفاوتي را به پيش ببرند، اما قطعا علاقه‌مندان به برند نوکيا دوست دارند اين محصول را در برابر محبوبترين‌هاي حال حاضر بازار ببينند. در بخش تصاوير جدول مشخصات اين سه گوشي را در کنار يکديگر خواهيم ديد.مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»