ديجياتو/ حدودا دو ماه پيش بود که ايوان بلس فاش ساخت سري جديدي از ساعت هاي هوشمند مبتني بر Android Wear 2.0 احتمالا اوايل سال ۲۰۱۷ ميلادي وارد بازار مي شوند و به همين خاطر اين تصور در ذهن بسياري شکل گرفت که آپديت بعدي از پلتفرم پوشيدني اندرويد همزمان با همين اتفاق از راه مي رسد.

حالا اطلاعات دقيق تري از زمان عرضه اين به روز رساني منتشر شده است که در ادامه به سمع و نظرتان مي رسانيم. براساس ايميلي که براي توسعه دهندگان اپليکيشن هاي مبتني بر Android Wear از جانب گوگل ارسال شده، نسخه بعدي از اين پلتفرم اوايل ماه آينده منتشر مي شود.

در اين ايميل همچنين از توسعه دهندگان خواسته شده در صورتي که مي خواهند اپليکيشن هايشان در پلي استور قرار داده شوند، هرچه سريع تر اقدامات لازم را انجام دهند.

گفتني است امکانات مورد استفاده توسط اين افراد براي توسعه اپليکيشن، برپايه APK قديمي است که از بيلد بعدي Android Wear پشتيباني نمي کند. گوگل به اين دسته از توسعه دهندگان اخطار داده در صورتي که تغييرات لازم را در اپليکيشن هاي خود ايجاد نکنند آنها را در پلي استور قرار نمي دهد.

اگر شما هم از کاربران پوشيدني هاي اندرويدي هستيد حتما مي خواهيد بدانيد که آيا گجت شما نيز اين به روز رساني را دريافت مي کند يا خير. در حال حاضر ۱۸ مدل اسمارت واچ در ليست گوگل قرار دارند که آپديت مذکور را دريافت خواهند کرد و اسامي شان به شرح زير است:

هوآوي واچ
هوآوي واچ زنانه
موتو ۳۶۰ مدل ۲۰۱۵
موتو ۳۶۰ اسپورت
نسل دوم ال جي واچ اربن
ال جي واچ اربن
ال جي واچ آر
پولار M600
ساعت اوت دور کاسيو
نيکسون ميشن
تگ هوير کانکتد
ايسوس ذن واچ ۲
ايسون ذن واچ ۳
فاسيل کيو وندر
فاسيل کيو مارشال
فاسيل کيو فاندر
مايکل کورس Access Bradshaw
مايکل کورس Access Dylan

به لطف اين به روز رساني اما کاربران قادر خواهند بود از قابليت هاي متنوعي نظير تشخيص دستخط و پخش موزيک بدون نياز به جفت کردن ساعت با موبايل بهره مند شوند. علاوه بر اين واچ فيس هاي جديدي نيز با قابليت سفارشي سازي فيلدهاي نمايش اطلاعات ارائه مي شوند.مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»