سخت افزار/ به نظر مي رسد که انتشار بازي Horizon: Zero Dawn دوباره در بريتانيا با تاخير همراه باشد . طبق برنامه ريزي هاي قبلي قرار بود اين بازي در تاريخ 1 مارس ( 11 اسفند ) همزمان با انتشار سراسري آن در ريتانيا نيز منتشر شود اما حالا بخش بريتانيايي فروشگاه پلي استيشن تاريخ عرضه اين بازي را با 2 روز تاخير در سايت به ثبت رسانده است . در حال حاضر اين تاريخ حداقل براي نسخه ديجيتالي اين بازي آورده شده است يا ممکن است صرفا يک اشتباه تايپي در ليست فروشگاه بوده باشد .

در حال حاضر انتشار جهاني اين بازي تحت تاثير تاخير قرار نگرفته و قرار است در تاريخ 28 فوريه (10 اسفند) در ايالات متحده و در تاريخ 1 مارس (11 اسفند) در اروپا و استراليا عرضه شود .

بازي Horizon: Zero Dawn در ابتدا براي سال 2016 برنامه ريزي شده بود اما به علت تاخير هاي ايجاد شده در ساخت اين بازي تاريخ عرضه آن به سال 2017 تغيير نمود . توسعه دهنده اين بازي يعني Guerrilla Games نيز با انتشار بيانيه اي اعلام کرد : با تاخير در انتشار بازي و وقت اضافه ي به وجود آمده تيم توسعه دهنده اين بازي مي تواند به صورت کامل تري روي بخش هاي مختلف بازي تمرکز کرده تا کيفيتي بالاتر را ارائه دهد .مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»