سخت افزار/ به نظر می رسد که انتشار بازی Horizon: Zero Dawn دوباره در بریتانیا با تاخیر همراه باشد . طبق برنامه ریزی های قبلی قرار بود این بازی در تاریخ 1 مارس ( 11 اسفند ) همزمان با انتشار سراسری آن در ریتانیا نیز منتشر شود اما حالا بخش بریتانیایی فروشگاه پلی استیشن تاریخ عرضه این بازی را با 2 روز تاخیر در سایت به ثبت رسانده است . در حال حاضر این تاریخ حداقل برای نسخه دیجیتالی این بازی آورده شده است یا ممکن است صرفا یک اشتباه تایپی در لیست فروشگاه بوده باشد .

در حال حاضر انتشار جهانی این بازی تحت تاثیر تاخیر قرار نگرفته و قرار است در تاریخ 28 فوریه (10 اسفند) در ایالات متحده و در تاریخ 1 مارس (11 اسفند) در اروپا و استرالیا عرضه شود .

بازی Horizon: Zero Dawn در ابتدا برای سال 2016 برنامه ریزی شده بود اما به علت تاخیر های ایجاد شده در ساخت این بازی تاریخ عرضه آن به سال 2017 تغییر نمود . توسعه دهنده این بازی یعنی Guerrilla Games نیز با انتشار بیانیه ای اعلام کرد : با تاخیر در انتشار بازی و وقت اضافه ی به وجود آمده تیم توسعه دهنده این بازی می تواند به صورت کامل تری روی بخش های مختلف بازی تمرکز کرده تا کیفیتی بالاتر را ارائه دهد .مطالب جذاب، داغ و آموزشی فناوری اطلاعات در کانال تلگرامی «آی تی»