ترنجي/ اگرچه بارها و بارها خبرها و گزارش‌هاي متعددي درباره گوشي‌هاي هوشمند تاشو و انعطاف‌پذير خوانده‌ايم و شنيده‌ايم اما به نظر مي‌رسد که سامسونگ تنها يک قدم تا معرفي اين نوع گوشي‌ها به نام خود فاصله دارد.


در خلال چند هفته گذشته، طرح‌هاي مفهومي، پتنت‌ها و تصاوير رندر شده زيادي از گوشي‌هاي هوشمند تاشوي سامسونگ ديده‌ايم ولي اکنون مسلم شده که اين گوشي‌ها واقعيت دارند.

گوشي‌هاي هوشمند تاشوي سامسونگ با نام تجاري گلکسي ايکس (Galaxy X) در بازار موجود خواهند شد و بنا بر اعلام سايت سينا ويبو، گوشي Galaxy X1 در مدل SM-X9000 و گوشي Galaxy X1 Plus در مدل SM-X9050 به دست کاربران خواهد رسيد.

در حال حاضر، اين گوشي‌ها مجهز به سيستم عامل اندرويد ۶٫۰ مارشمالو هستند اما ممکن است تا پيش از قرار گرفتن بر پيشخان فروشگاه‌ها تغييراتي از نظر سيستم عاملي در آنها به وجود آيد.

گوشي‌هاي هوشمند تاشوي سامسونگ هنوز نکات ناگفته زيادي دارند منتها بر اساس شايعه رايج وقتي در خلال چهار ماهه سوم سال جاري ميلادي عرضه شدند همه ابهامات برطرف مي‌شوند.

احتمالا گوشي‌هاي تاشو و قابل انحنا پديده بزرگ بازار موبايل در آينده خواهد بود.مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»