وین فون/ در اوایل ماه جاری، مایکروسافت نسخه به روز رسانی شده آداپتور بی سیم اکس باکس خود را معرفی کرد. این راه حلی کارآمد برای وصل کردن کنترلر های اکس باکس وان به رایانه های شخصی است. اگر چه عملکرد اصلی این آداپتور تغییری با مدل گذشته ندارد، اما اندازه آن یک سوم کوچکتر از نسخه قبل شده است و یک مشکل رایج مدل ۲۰۱۵ را اصلاح می کند.

مایکروسافت اعلام کرد که عرضه آداپتور در تاریخ ۸ اوت ۲۰۱۷ در ایالات متحده آغاز می شود و با به در بازار های دیگر نیز عرضه می شود. با این حال با مشاهده فروشگاه مایکروسافت متوجه می شوید که عرضه آن برای تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۱۸ مشخص شده است که حدود ۶ ماه بعد از تاریخ برنامه ریزی شده قبلی است. اگرچه به نظر می رسید این یک اشتباه باشد، اما تایید شده که عرضه آداپتور جدید در برخی نقاط دنیا دچار تاخیر شده است.

انتظار می رود آداپتور جدید بی سیم اکس باکس در ماه ژانویه برای ایالات متحده در دسترس قرار بگیرد. در حالی که ممکن است این تاریخ تغییر کنید، شاید در برخی از کشورها زودتر از دیگر بازار ها در دسترس قرار بگیرد.

با توجه به لیست فروشگاه مایکروسافت، ژاپن اولین کشوری است که آداپتور بی سیم را در تاریخ ۲۴ اوت دریافت می کند. استرالیا و نیوزیلند در ماه سپتامبر و در ماه ژانویه نیز در ایالات متحده و کانادا عرضه می شود. برای سایر کشورها نیز زمانی اعلام نشده است.

آداپتور جدید اکس باکس با قیمت ۲۴.۹۹ در ایالات متحده عرضه می شود، برای سایر کشورها نیز همین حدود قیمت را دارد.



مطالب جذاب، داغ و آموزشی فناوری اطلاعات در کانال تلگرامی «آی تی»