گیم فا/ شخصیت قابل بازی Jubei در تاریخ ۳۱ آگوست (۹ شهریور) برای عنوان BlazBlue: Central Fiction، عرضه خواهد شد. این شخصیت که قرار است در کنار یک به‌روزرسانی رایگان برای این عنوان منتشر می‌شود، به هنگام عرضه ۷.۹۹ دلار قیمت خواهد داشت.

شرکت آرک سیستم ورکز (Arc System Works)، اعلام کرده که تاریخ عرضه ذکر شده برای این شخصیت و به‌روزرسانی جدید این عنوان، صرفا برای نسخه‌های پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۴ بوده و محتویات قابل دانلود و به‌روزرسانی‌های نسخه رایانه‌های شخصی این بازی، در «آینده نزدیک» منتشر خواهند شد.

شخصیت Jubei در تمامی بخش‌های این عنوان قابل بازی بوده، و به هنگام عرضه از ۶ رنگ اضافی (رنگ‌های ۱۶ تا ۲۱) بهره خواهد برد. در ادامه می‌توانید اطلاعات منتشر شده از این شخصیت توسط شرکت آرک سیستم ورکز را مطالعه کنید.

شخصیت Jubei یکی از ۶ قهرمانی است که طی «جنگ تاریک بزرگ» که بیش از ۱۰۰ سال پیش اتفاق افتاده، انسانیت را نجات داده بود. وی شخصیتی بسیار مهم است که رابطه نزدیکی با سایر مبارزان این عنوان دارد. او نه تنها استاد شمشیرزنی Ragna بوده، بلکه زندگی او را نیز نجات داده است. Jubei همچنین همسر جادوگر بزرگ Nine، و پدر Kokonoe می‌باشد. با قابل بازی بودن Jubei در این عنوان، شما می‌توانید آشنایی خوبی با خصوصیات این شخصیت پیدا کنید. خصوصیاتی چون قدرت بی‌اندازه او که شایستگی لقب وی به عنوان «قوی‌ترین موجود زنده دنیا» را نشان خواهد داد. بازیکنان همچنین در این عنوان با دردهای Jubei و عشق او به خانواده‌اش، آشنا خواهند شد.

عنوان BlazBlue: Central Fiction، هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی قابل دسترسی است.مطالب جذاب، داغ و آموزشی فناوری اطلاعات در کانال تلگرامی «آی تی»