گجت نیوز/ پیش فروش آیفون ایکس در ایران با قیمت نجومی توسط واردکنندگان غیر رسمی آغاز شد. در ادامه، جزئیات قیمت آیفون 10 در روزهای ابتدایی ورود به ایران را مشاهده می‌کنید.

چندی پیش مطلبی در مورد بررسی قیمت آیفون ایکس در ایران منتشر کرده بودیم که بر اساس آن، گوشی پرچمدار اپل با قیمت 4 میلیون و 440 هزار تا 5 میلیون و 108 هزار تومان وارد بازار ایران خواهد شد. با این حال اکنون خبرهایی در مورد پیش فروش آیفون ایکس در ایران با قیمت‌های نجومی به گوش می‌رسد. البته این پیش فروش توسط برخی واردکنندگان غیر رسمی انجام می‌شود.

کوپرتینویی‌ها به تازگی از گوشی های هوشمند جدید خود شامل آیفون 8 (iPhone 8)، آیفون 8 پلاس (iPhone 8 Plus) و آیفون ایکس (iPhone X) یا همان آیفون 10 رونمایی کردند. گوشی آیفون X که به مناسبت ده سالگی گوشی های آیفون معرفی شد، با ویژگی‌های متفاوت مانند صفحه نمایش بدون حاشیه توجه همگان را خود جلب کرد و از همان ابتدا، بسیاری از کاربران ایرانی منتظر ورود این گوشی فوق‌العاده قدرتمند به بازار کشورمان بودند.

بر اساس اعلام شرکت اپل، پیش فروش جهانی آیفون ایکس از 27 اکتبر آغاز می‌شود و در اوایل نوامبر نیز این گوشی به دست خریداران خواهد رسید. همان‌طور که در مطلب گذشته نیز به آن اشاره کرده بودیم، قیمت آیفون ایکس در بازار جهانی، 999 دلار برای نسخه 64 گیگابایتی و 1146 دلار برای نسخه 256 گیگابایتی خواهد بود.
پیش فروش آیفون ایکس در ایران با قیمت‌های عجیب و غریب!

حالا شاهد آن هستیم که پیش فروش آیفون ایکس در ایران توسط چند واردکننده غیر رسمی آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند با قیمت‌های نجومی و بسیار بیشتر از ارزش واقعی، گوشی پرچمدار اپل را پیش خرید کنند. بر اساس خبرهایی که به گوش می‌رسد، آیفون ایکس یا آیفون 10 مدل 64 گیگابایتی با قیمت 8 میلیون و 300 هزار و مدل 256 گیگابایتی با قیمت 10 میلیون و 800 هزار تومان در تهران پیش فروش می‌شود. مشتریان برای خریداری این موبایل هوشمند باید نصف مبلغ را در ابتدا پرداخت کنند و گوشی خود را در اواسط آبان‌ماه تحویل بگیرند. همچنین به نظر می‌رسد که گوشی های آیفون 8 و آیفون 8 پلاس نیز با قیمت‌های 4 تا 5 میلیون تومانی و موعد تحویل مهرماه، به صورت غیر رسمی در بازار پیش فروش می‌شود.

باز هم به مشتریان و طرفداران برند اپل و گوشی های آیفون پیشنهاد می‌کنیم برای خرید نسل جدید گوشی های این برند عجله نکنند و تا چند ماه آینده برای شکسته شدن حباب قیمت و به ثبات رسیدن بازار این گوشی‌ها صبر داشته باشند.

مطالب جذاب، داغ و آموزشی فناوری اطلاعات در کانال تلگرامی «آی تی»