دیجی کالا/ به نظر می‌رسد که دو شرکت لنوو و موتورولا در حال ساخت گوشی‌های جدیدی هستند. امروز اطلاعات جدیدی از دو گوشی Moto Z3 و Moto Z3 Play به بیرون درز کرده است. این دو گوشی صفحه نمایش بزرگ و کم حاشیه‌ای دارند و به همین دلیل به نظر می‌رسد که موتورولا دیگر آن طراحی قدیمی گوشی‌هایش را کنار گذاشته است. همچنین احتمال دارد که ماژول‌های گوشی‌های Moto Z و Moto Z2 روی این گوشی‌ها کار نکنند.

براساس اطلاعات منتشر شده گوشی Moto Z3 و Moto Z3 Play به صحفه نمایش ۶ اینچی با دقت تصویر ۱۰۸۰ در ۲۲۲۰ پیکسل با نصبت تصویر ۱۸:۹ مجهز شده‌اند. همچنین این دو گوشی به شکلی طراحی شده‌اند که لبه‌های گردی خواهند داشت که باعث شده ظاهر آن‌ها به گوشی‌های گلکسی شبیه شوند.

هنوز اطلاعات بیشتری از این گوشی‌ها به بیرون درز نکرده است، اما به نظر می‌رسد که سنسور تشخیص اثر انگشت آن‌ها هم روی لوگوی موتورولا که پشت گوشی دیده می‌شود، قرار گرفته باشد.

هنوز مشخص نیست که دو شرکت موتورولا و لنوو این گوشی‌ها را در چه تاریخی معرفی و راهی بازار می‌کنند. همچنین هنوز قیمت آن‌ها هم مشخص نشده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar