وین فون/ تابستان گذشته مایک ایبارا اعلام داشت که مایکروسافت به دنبال راهکاری است تا سیستم Achivements را در ایکس باکس لایو دچار تغییراتی کند. حال به نظر می رسد که مایکروسافت در حال کار بر روی سیستم جدیدی به این منظور می باشد. در ادامه با وینفون همراه باشید.به نظر می رسد سیستم Career جدیدی که مایکروسافت در حال کار بر روی آن است در راستای صحبت های مایک ایبارا بوده و به منظور بهبود و تکمیل سیستم Achivements درایکس باکس می باشد. ایبارا در آن زمان در صحبت های خود در این رابطه بیان داشت که تیم مایکروسافت در حال ” کار بر روی سیستمی بزرگ تر و با معنا تر در رابطه با دستاورد های گیمر های ایکس باکس در بازی هایی که در طول دوران بازی خود به دست آورده اند می باشد.” این موضوع می تواند منجر به ایجاد تغییراتی اساسی در بخش Achivements های ایکس باکس شود.

وی در ادامه صحبت های خود بیان داشت که در روش جدید ایکس باکس قادر خواهد بود تا دستاورد های هر شخص را منطبق با شخصیت گیمری آن ها خیلی بهتر از قبل نمایش دهد. برخی از کاربران ممکن است به دلیل اینکه بازی های متنوع و گوناگونی را بازی می کنند 100,000G امتیاز داشته باشند و شخص دیگری ممکن است 1000G امیتاز فقط از Halo5 ، به دلیل اینکه در این بازی را به صروت حرفه و تخصصی دنبال می کند و بازی میکند، به دست آورده باشد. ما به دنبال این هستیم تا توانایی هر دو را در سیستم جدید نمایش دهیم.

و این مواردی است که انتظار می رود در سیستم جدیدی که مایکروسافت در حال کار بر روی آن است رعایت شود. بر اساس اخبار منتشر شده در Windows Central، مایکروسافت در حال حاضر در حال تست کردن سیستم Career جدیدی برای ایکس باکس لایو می باشد. گفته می شود سیستم جدید دارای سطح های (Level) مختلف، رتبه بندی Prestige، و حتی جوایز مختلفی مانند بسته های متنوع شامل لوازم تزیینی برای آواتار ها می باشد. همچنین گیمر ها و کاربران قادر خواهند بود تا با انجام ماموریت های مختلفی در داخل سیستم خود جوایز گوناگونی از جمله بسته های تزیینی و experience points به دست آورند.

همانطور که ایبارا در صحبت های خود بیان داشت و در راستای صحبت های وی، انتظار نمی رود سیستم Career جایگزینی برای Achivements در ایکس باکس باشد، و به منظور کامل کردن این سیستم طراحی شده است. ظاهرا Achivements به شیوه ای در سیستم جدید گنجانده شده است به شکلی که experience points به دست آمده در این سیستم در سطح و Level گیمر نقش خواهد داشت.

مستنداتی که Windows Central دریافت کرده است اشاره به یک زیر دامنه جدید در ایکس باکس لایو، “Career.XboxLive.com”، داشته البته این زیر دامنه هنوز برای عموم در دسترس نیست و همه قابلیت ورود به این بخش را در حال حاضر ندارند.

اطلاعات بیشتری در رابطه با اینکه این سیستم و ویژگی درحال تکمیل شدن و نزدیک به عملی شدن و عمومی شدن است و یا اینکه مایکروسافت در حال انجام آزمایش های اولیه در رابطه با این سیستم و ویژگی می باشد در دسترس نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی در این رابطه بمانیم.

تجربه های خود را از سیستم قبلی و انتظارات خود را در صورت ارایه سیستم جدید با ما به اشتراک بگذارید.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar