پلازا مگ/ قرار است گوشی ویوو X21 در تاریخ 19 مارس برابر با 28 اسفندماه رونمایی شود. هنوز چند روزی مانده به تاریخ رونمایی، تصاویری واقعی و لو رفته از این گوشی هوشمند یعنی Vivo X21 در فضای مجازی منتشر شده است. شایان ذکر است این تلفن هوشمند پیش از این تاییدیه سازمان تنظیم مقررات 3C را دریافت کرده و آماده عرضه به بازار بود. ظاهرا کمپانی ویوو نیز همانند کمپانی های هواوی و اوپو برای سه ماهه اول سال 2018 برنامه هایی مدون دارد و قصد دارد از محصولات جدید خودش رونمایی کند.

زمان بندی رونمایی گوشی های ویوو، اوپو و هواوی تقریبا نزدیک به یکدیگر هستند. در تصاویر لو رفته که گوشی را در دست کاربر نشان می دهد، برخی ویژگی های اصلی این تلفن هوشمند قابل مشاهده است. ظاهرا گوشی ویوو X21 با صفحه نمایش تقریبا بدون حاشیه و نسبت تصویر 18:9 رونمایی خواهد شد. این نسبت تصویر این روزها در خیلی از گوشی هایی که رونمایی می شوند رعایت شده است و ویوو هم از همین نسبت تصویر در طراحی گوشی خود استفاده کرده است.

هم چنین همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید، این گوشی هوشمند دارای بریدگی بالای صفحه نمایش یا همان ناچ است که در گوشی آیفون 10 برای اولین بار دیده شد. دوربین سلفی در همان بریدگی ناچ صفحه نمایش تعبیه شده است. همان طور که گفته شد گوشی دارای حاشیه باریکی است و این موضوع کاملا جلب توجه می کند.

در قاب پشتی گوشی هم می توانید دوربین دوگانه را مشاهده کنید که در ذیل آن اسکنر اثر انگشت تعبیه شده است. البته شایعاتی هم مطرح شده که می گوید گوشی ویوو X21 مجهز به اسکنر اثر انگشت ادغام شده در صفحه نمایش بوده ولی آن چیزی که در تصاویر دیده می شود، خبر از موضوع دیگری می دهد و ظاهرا اسکنر اثر انگشت در قاب پشتی گوشی تعبیه شده است. البته حدس و گمان هایی هم مطرح می شود مبنی بر اینکه ممکن است اسکنر اثر انگشت در صفحه نمایش هم ادغام شده باشد، ولی این حدس و گمان ممکن است از واقعیت به دور باشد چون در این صورت این گوشی دارای دو اسکنر اثر انگشت خواهد بود. البته مطلب دیگری هم ممکن است وجود داشته باشد، ممکن است این تلفن هوشمند دارای مدل های دیگری باشد و در آنها اسکنر اثر انگشت در صفحه نمایش ادغام شده باشد. سازمان تنظیم مقررات 3C تاییدیه گوشی هایی با مدل های 21، X21UD، X21A، X21 UD A را صادر کرده است.

ویوو سعی دارد در فناوری پیشتاز باشد و بعید هم نیست که بخواهد در گوشی های بعدی خود اسکنر اثر انگشت را در صفحه نمایش ادغام کند. مدت زمان زیادی تا تاریخ رونمایی این گوشی هوشمند باقی نمانده و به زودی متوجه می شویم بالاخره این تلفن هوشمند با چه مشخصاتی رونمایی خواهد شد.برای دیدن مطالب جذاب و داغ این لینک را لمس کنید ↓↓↓ :

«هدایت به کانال آی تی»