گجت نیوز/ در گذشته کاربران برای حذف پیام ارسال شده در واتس اپ تنها 7 دقیقه وقت داشتند. ولی به نظر می‌رسد در نسخه جدید WhatsApp، این زمان به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کرده است.

برای حذف پیام ارسال شده در واتس اپ بیش از یک ساعت وقت دارید

اکتبر سال گذشته بود که واتس اپ امکان حذف پیام‌های ارسال‌شده برای سایر کاربران را فراهم کرد. این ویژگی محبوب که در بسیاری از موارد کارآمد است، محدودیت‌های بسیاری دارد که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به فرصت کوتاه کاربران برای پاک کردن پیام‌ها اشاره کرد. ولی حالا “WABetaInfo” با انتشار اطلاعاتی جدید از طریق توییتر می‌گوید کاربران برای حذف پیام ارسال شده در واتس اپ ، یک ساعت و هشت دقیقه و شانزده ثانیه فرصت خواهند داشت.

فعلا علت این تصمیم و انتخاب چنین عدد خاصی -4096 ثانیه که برابر 2 به توان 12 است- مشخص نشده و صفحه پشتیبانی WhatsApp نیز هیچ اطلاعاتی در این زمینه منتشر نکرده است. یک ساعت یعنی شما زمان بسیار بیشتری برای پاک کردن پیام‌هایی دارید که به اشتباه ارسال شده‌اند و یا می‌توانید تمام گفتگوی خود با مخاطب‌تان را پاک کنید. واتس اپ بر خلاف رقبای خود فاقد ویژگی گفتگوهای ایمن است که پیام‌های آن بعد از مدت زمان مشخصی پاک می‌شوند. این زمان اضافی می‌تواند به تسهیل گفتگوهای موقت بیشتر در واتس اپ کمک کند. به نظر می‌رسد فعلا این ویژگی مختص نسخه 2.18.31 از پیام رسان واتس اپ برای سیستم عامل iOS است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar