گیم فا/ اسکوئر اینکس دقایقی پیش اعلام کرد که فروش کلی عنوان NieR: Automata از مرز ۲.۵۰۰.۰۰۰ نسخه گذر کرد. این تعداد مجموع خریدهای دیجیتالی و فیزیکی بازی بر روی دو پلتفرم پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی است.

عنوان NieR: Automata بی شک یکی از بهترین بازی‌های نقش آفرینی سال گذشته‌ بود. می‌توان گفت Yoko Taro با خلاقیتی وصف ناپذیر یک شاهکار خلق کرده است و فروش بالای بازی حاصلی بر زحمات او و Platinum Games است. همان طور که پیش‌تر به آن اشاره شد، اسکوئر اینکس (Square Enix) در حساب رسمی توییتر خود اعلام کرد که NieR: Automata تا به امروز بیش از ۲۵۰۰۰۰۰ نسخه فروش دیجیتالی و فیزیکی داشته است. این دست آورد بزرگی برای این عنوان و سازندگان آن محسوب می‌شود؛ به ویژه که NieR: Automata در زمان عرضه جزئی از یک فرانچایز گنگ و نا آشنا بود.

البته شایان ذکر است که توسعه دهندگان بخشی از این موفقیت را مدیون تخفیفات اخیر بازی هستند که به مناسبت اولین سالگرد انتشار بازی اعمال شد. کاهش قیمت NieR: Automata در فروشگاه پلی استیشن همچنین موجب شد تا این بازی هفته‌ی گذشته در صدر جدول فروش ژاپن قرار گیرد و عنوان Monster Hunter World را شکست دهد. امیدواریم این موفقیت چشمگیر باعث تداوم همکاری اسکوئر اینکس با Yoko Taro و Platinum Games شده و در آینده بازی‌های بیشتری را با نام آن‌ها مشاهده کنیم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar