دیجیاتو/ در ماه های آتی شاهد معرفی آیفون های 2018 خواهیم بود و هرچه به زمان رونمایی نزدیکتر می شویم، بازار شایعات داغ تر از پیش می شود. به تازگی تصاویری از محافظ نمایشگرهای این گوشی منتشر شده است.

بنا بر آنچه که تاکنون می دانیم، آیفون های سال 2018 اپل احتمالاً در 3 مدل عرضه خواهند شد: یک مدل جایگزین آیفون 10 با نمایشگر OLED که شاید آیفون Xs نام داشته باشد، مدلی بزرگتر با نام احتمالی آیفون Xs پلاس و در نهایت یک مدل ارزان قیمت تر با نمایشگر 6.1 اینچی از نوع LCD.

همان طور که انتظار داشتیم، تصاویر فاش شده توسط سایت وبسایت فروشنده تجهیزات گوشی موبایل فان نیز اطلاعات مشابهی را فاش می کند. بر اساس محافظ صفحه های Olixar، آیفون های مورد بحث از نمایشگرهای 5.8 و 6.1 اینچی در کنار یک نمونه بزرگ 6.5 اینچی بهره خواهند برد.

همچنین آن طور که Olixar اعلام کرده، حاشیه های نمایشگر آیفون 6.1 اینچی (شاید با نام آیفون 9) ضخیم تر از آنچه در آیفون 10 دیده ایم خواهد بود. بنا بر گمانه زنی ها آیفون های 5.8 و 6.5 اینچی بهره مند از نمایشگر OLED قیمتی بین 800 تا 900 دلار خواهند داشت، در حالی که آیفون با نمایشگر 6.1 اینچی با قیمت 600 تا 700 دلار روانه بازار خواهد شد.برای دیدن مطالب جذاب و داغ این لینک را لمس کنید ↓↓↓ :

«هدایت به کانال آی تی»