ترنجی/ می دانیم که شیائومی ردمی ۶ پرو قرار است ۴ تیرماه رسما معرفی شود اما با حجم اطلاعاتی که امروز از آن لو رفته تقریبا می توان گفت که نیازی به معرفی رسمی هم نیست! امروز جعبه شیائومی ردمی 6 پرو (Redmi 6 Pro) و رنگ بندی آن لو رفته است.

در حقیقت بخشی از داده های لو رفته که در تصویر گالری می بینید رسما حکم آنباکسینگ شیائومی ردمی ۶ پرو را دارد! یک جعبه قرمز با نام دستگاه بر روی آن، خود شیائومی ردمی ۶ پرو که احتمالا این رنگ صورتی آن است به همراه سر شارژر، کابل و قلب شفاف آن. اگر از افرادی باشید که محصولات شیائومی را خریده یا آنباکسینگ زیاد نگاه می کند، حتما می دانید که موبایل های شیائومی در جعبه خود هندزفری ندارند و این میان رده جدید آن ها نیز از این قاعده مستثنی نیست.

از نظر رنگ بندی می توان گفت که شیائومی ردمی ۶ پرو خیلی شبیه به رنگ بندی شیائومی‌ می ۶ ایکس یا همان Xiaomi Mi A2 است و این تنوع می تواند نظر تعداد زیادی از کاربران رده سنی نوجوان و جوان را به خود جلب کند.

اما شیائومی ردمی ۶ پرو از نظر آن چیزی که تاکنون خیلی درباره آن فکر می کردیم باید گفت که شایعه بریدگی نمایشگر برای میان رده شیائومی قطعی است. هر چند که شاید این کم حاشیه ترین نمایشگری نباشد که در دنیای موبایل می بینید اما به هر حال به این دلیل که شبیه به دستگاه های پرچمدار باشد این تصمیم گرفته شده است درست شبیه به هواوی نوا 3e. طراحی دوربین دوگانه شبیه به آیفون x هم به این شباهت اضافه می‌کند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar