گیم فا/ بازی Cyberpunk 2077 به این زودی‌‌ها عرضه نخواهد شد اما این باعث نمی‌شود که اشتیاق بازی‌بازان به کسب اطلاعات بیشتر از آن کاهش یابد. آدام کیکینسکی (Adam Kiciński)، مدیرعامل استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، در مصاحبه اخیر خود درباره این بازی و روند توسعه آن صحبت کرده است.

آداک کیکینسکی در گفتگو با وب‌سایت لهستانی Parkiet درباره روند فعلی توسعه بازی Cyberpunk 2077 صحبت کرد. توسعه این بازی طبق برنامه‌ریزی قبلی پیش می‌رود اما هنوز کارهای زیادی مانده که باید انجام گردد.

در حال حاضر Cyberpunk 2077 در چه مرحله‌ای قرار دارد؟

این بازی در مرحله تولید قرار دارد. در حال حاضر تیمی متشکل از ۳۵۰ توسعه دهنده در حال کار برروی این بازی هستند – بزرگترین تیمی که تاکنون از استودیوی سی‌دی پراجکت رد برروی یک بازی کار کرده است. توسعه این بازی مطابق برنامه‌ریزی‌های قبلی پیش می‌رود اما هنوز کارهای زیادی مانده است که باید انجام شود چراکه ما برنامه‌های زیادی برای این عنوان داریم. انتظارات از این بازی نیز بسیار بالاست که پس از نمایش این بازی در E3 2018 نیز به وضوح معلوم بود. همه ما از این بابت بسیار خوشحالیم.

در ادامه از او پرسیده شد که چه زمانی اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر خواهد شد. گرچه کیکینسکی به صورتی واضح در این باره صحبت نکرد، اما وی اطلاعات جالبی از کمپین تبلیغاتی و بازاریابی این بازی منتشر کرد و بیان داشت که زمان زیادی تا آشنایی بازی‌بازان با جهان این بازی مانده است. بنابر گفته‌های او، نمایش این بازی در E3 2018 تنها آغاز یک داستان طولانی است.

افشای برنامه‌های تبلیغاتی از دیدگاه بازاریابی خیلی منطقی نیست چراکه ما تاثیر شگفت‌زده کردن [علاقه‌مندان] را از دست خواهیم داد. کمپین تبلیغاتی این بازی نیز بسیار طولانی خواهد بود، برای اولین بار در طی سال‌‌های اخیر، ما طرفدارانمان را به یک جهان جدید خواهیم برد، ما باید این جهان را به طیف گسترده‌ای از بازی‌بازان نشان دهیم. نه تنها باید قوانین حاکم بر این جهان را اطلاع دهیم و یک تاریخ برای آن بسازیم، بلکه باید مخاطبان را به یک آگاهی کامل برسانیم.

وی در ادامه در خصوص سری بازی‌های محبوب The Witcher و آینده آن نیز صحبت کرد.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دست ساخت و توسعه قرار دارد. همانطور که مشخص شد، هنوز زمان زیادی به عرضه این بازی باقی مانده است.برای دیدن مطالب جذاب و داغ این لینک را لمس کنید ↓↓↓ :

«هدایت به کانال آی تی»