باشگاه خبرنگاران/ محمد جواد آذری جهرمی وزیر با انگیزه ارتباطات و فناوری اطلاعات که به زاداگاهش استان فارس سفر کرده است، صبح امروز در جمع نخبگان و فعالان حوزه ICT استان فارس حضور پیدا کرد.
وی در اینستاگرام خود تصاویری از دیدارش با نخبگان شیرازی را منتشر کرد و وسلیه رفع نقص های بر جای مانده در کشور را نخبگان دانست. در ادامه پستی که وی از این دیدار منتشر کرده است را مشاهده می‌کنید.

جهرمی نوشت:
"امروز با نخبگان شیرازی فالوده خوردیم ؛ از قدیم گفته اند "فلانی با شاه فالوده نمی خورد" و این مثل نشانه تکبر بود. من هرگاه در میان نخبگان و جوانان صاحب ایده قرار میگیرم احساس فروتنی میکنم و به آینده امیدواتر می شوم. معتقدم نقص های بر جای مانده از دیروز با تفکر مغزهای نخبگان امروز رفع خواهد شد.
امروز استان فارس به همت جوانانش در حوزه فناوری اطلاعات و کسب و کارهای نو یکی از استان های برتر کشور است و بیش از 600 شرکت کوچک و بزرگ در قالب مراکز رشد، مراکز شتاب دهنده، شرکت‌های تولید محتوا، شرکت های دانش بنیان و کسب و کارهای نوین با اراده و انگیزه فراوان و سرمایه مادی اندک در این استان فعالند.
هیچ چیز لذت بخش تر از مشاهده به ثمر نشستن فعالیت خلاقانه چند جوان در قالب یک هسته علمی فناوری و تحصیل سود و ایجاد اشتغال نیست".همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar