ترنجی/ شاید هواوی اولین شرکتی نباشد که شارژ سریع را ارائه کرد اما شارژ سریع های ۲۲.۵ واتی آن واقعا دوست داشتنی هستند. هواوی به این فناوری شارژ سریع خود سوپرشارژ می گوید و می تواند دستگاه شما را در مدت ۳۰ دقیقه تا ۶۰ درصد شارژ کند حتی اگر باتری گوشی شما ۴۰۰۰ میلی متر باشد. حالا به نظر می‌رسد که هوآوی می‌خواهد شارژر ۴۰ واتی خود را به زودی ارائه کند.

پیش از این هواوی در آنر مجیک شارژر ۵ ولت ۸ آمپر را معرفی کرده بود که آن شارژ هم قدرت خروجی ۴۰ وات دارد. با آن شارژ باتری دستگاه در مدت ۸۰ دقیقه کاملا شارژ می شد. حالا با شارژر جدید ۴۰ واتی سوپر شارژ هوآوی که ۱۰ ولت ۴ آمپر است گفته می شود که باتری دستگاه در مدت ۳۰ دقیقه تا ۹۰ درصد شارژ خواهد شد که این عالی است.

شارژر HW-100400C00 هوآوی به تازگی تاییدیه 3C دریافت کرده و به نظر می رسد باید انتظار داشته باشیم که هوآوی میت ۲۰ که کمتر از دو ماه دیگر رونمایی می شود، با این شارژر قدرتمند عرضه شود.

حال تصور کنید که یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری با عمر باتری خوب روی میت ۲۰ باشد و با این شارژر فوق سریع هم در مدت ۳۰ دقیقه تا ۹۰ درصد شارژ شود … آ … چقدر خوب است! نه؟ نظر شما چیست؟ باتری و سرعت شارژ شدن برای شما چقدر اهمیت دارد؟

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar