دیجیاتو/ گوگل با راهکاری جدید، جستجوی ویدیو در پلتفرم یوتوب را آسان‌تر از همیشه کرده است. اگر کاربر نسخه اندروید این اپلیکیشن هستید یا ویدیوها را روی دسکتاپ تماشا می‌کنید، قطعا متوجه اضافه شدن هشتگ‌ به بالای عناوین ویدیوها شده‌اید.

هشتگ‌ها می‌توانند به الگوریتم جستجوی ویدیو در یوتوب سر و سامان بدهند، هر چند که خیلی شیک و جلوه‌دار پیاده‌سازی نشده‌‌اند. برای افزودن هشتگ به هر ویدیو، کافیست هنگام بارگذاری آن‌‌ها را هنگام نوشتن تیتر یا توضیحات وارد کنید.

در غیر این صورت یوتوب به طور خودکار این کار را برای شما انجام خواهد داد. بدین صورت که سه کلمه ابتدایی توضیحات را تبدیل به هشتگ کرده و به طور خودکار به بالای عنوان ویدیوتان اضافه خواهد کرد.

خصوصیتی که از آن صحبت می‌کنیم مناسب برای افرادیست که در مورد یک سوژه خاص به دنبال اطلاعات بیشتری می‌گردند. با کلیک روی هشتگ هر ویدیو، طبیعتا می‌توانید در جستجو دقیق‌تر شده و به اطلاعات عمیق‌تری برسید.

جهت آشنایی و استفاده درست از این ویژگی، صفحه پشتیبانی گوگل با آموزش استفاده از هشتگ‌ها به‌روزرسانی شده که توصیه می‌کنیم حتما نیم‌نگاهی به آن داشته باشید.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar