انتخاب/ یک شرکت بریتانیایی تهیه غذا تصمیم گرفته به خریداران آیفون های جدید خدماتی ویژه ارائه کند. درواقع این شرکت به افرادی که ساعاتی طولانی در صف خواهند ایستاد، غذای گرم تحویل می دهد.

دیدن صف های طولانی برای خرید آیفون های جدید تصویری تازه نیست. اما ایستادن طولانی مدت در صف، آن هم با شکم خالی بسیار دشوار است.
بر همین اساس است که استارتاپ Deliveroo تصمیم گرفته سفارشات مشتریان را در صف خرید آیفون ارائه دهد. به نظر می رسد این شرکت قصد دارد لذت خرید یک آیفون جدید XS را با طعم همبرگر یا غذایی خاص ترکیب کند.

شاید برایتان سوال باشد که چرا باید در صف ایستاد،آن هم در شرایطی که می توان آیفون های جدید را آنلاین سفارش داد. پاسخ این است که بسیاری از خریداران آیفون با ایستادن در صف وفاداری خود به این محصول را نشان می دهند.

هم اکنون سیستم Deliveroo در 12 کشور از جمله استرالیا، بلژیک، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، ایتالیا، ایرلند، هلند، سنگاپور، اسپانیا، یونایتد امارات متحده عربی و بریتانیا و ایالات متحده در دسترس است.
کاربر برای تهیه غذا باید محل فروشگاه اپل را علامت زده و نقطه ای را که در صف ایستاده مشخص کند. سپس به سرعت غذای خود را تحویل بگیرد.

به نظر می رسد اقدام شرکت مذکور بسیار خلاقانه و البته پولساز است. نظر شما چیست؟

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

ايران مهربان
سيل آگهی