آخرین خبر/ طبق پست جدید پاول دورف موسس تلگرام، در کانال تلگرامی اش، طی هفته های آینده تلگرام X در پلتفرم iOS جایگزین اپلیکیشن اصلی این پیام رسان می شود.
تلگرام X بر مبنای زبان سویفت برنامه نویسی شده و از نسخه اصلی به مراتب سریع تر و روان تر است.

او در کانال تلگرامی اش نوشت:
همان طور که قبلا شنیده بودید، حدود دو سال پیش ما بی سر و صدا روی نسخه ios تلگرام از ابتدا دوباره کار کردیم و با زبان swift آن را باز نویسی کردیم. نسخه swift تلگرام سریع تر و سرحال تر است و مصرف باتری آن کم تر است

این تلگرام جدید از ژانویه با نام تلگرام x در دسترس همگان برای دانلود قرار گرفت. هزاران کاربر آن را آزمایش کردند و نظرات خود را با ما در میان گذاشتند.
از آن ها متشکریم که با انتقادات و پیشنهادات خود باعث شدند تلگرام x نسبت به چند ماه اولیه عرضه آن بهتر شود.
به نظر می رسد حال یک تلگرام جدید آماده است تا به هر کاربر ios ارسال شود.

به همین خاطر، طی یکی دو هفته آینده ما قصد داریم نسخه پیش فرض ios تلگرام را با نسخه Swift جا به جا کنیم . با این کار تلگرام سریع تر و کارآمدتر خواهد شد. البته چون هنوز اول راه است ممکن است برخی اشکلات جزئی پیش بیاید اما ما به شما اطمینان می دهیم به سرعت مشکلات حل شوند.

با این کار تلگرام که یکی از محبوب ترین پیام رسان هاست، به طور کامل با زبان swift نوشته شده باشد. برخی می گویند این کار ریسک بزرگی است اما من فکر می کنم باید چنین ریسکی را بپذیریم و جزو اولین کسانی باشیم که از این فناوری ها استفاده می کنیم.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

کل ايرانو مثل کف دستت بلد باش
بلد آگهی