پلازا مگ/ شیائومی از جمله برندهایی است که مدل‌های باکیفیت و در عین حال ارزان قیمتی را ارائه می‌کند. به تازگی این برند قرار است تا از گوشی شیائومی می 8 لایت خود رونمایی کند و حالا تصویری از دوربین آن منتشر شده است.

گوشی هوشمند جدیدی از شیائومی می 8 به زودی در شهر چنگدو چین رونمایی می‌شود. اولین بار، این گوشی با نام ترجمه شده می 8 Youth ظاهر شد و در ادامه انتظار داریم که در واقع نامش می 8 ایکس باشد. اما این گونه به نظر می‌رسد که شیائومی این گوشی را به عنوان می 8 لایت عرضه نماید. این عنوان در دعوت‌نامه رسمی این کمپانی چینی و همین طور تیزر نمونه‌ای دوربین آن مشاهده می‌شود.
ایستگاه رادیویی چنگدو و برج تلویزیون این شهر در مرکز پوستر مربوطه قرار دارد و نوشته بزرگی در وسط آمده که می‌گوید: «به زودی می‌بینیمت چنگدو!». در حالی که این تیزر مشخصا مربوط به رویداد آینده این شهر چینی است، نوعی علامت در گوشه سمت چپ و پایین خود دارد که در آن نوشته شده «تصویر گرفته شده با می 8 لایت» و بدین ترتیب، پرده از یکی از رازهای ناشناخته در مورد این گوشی جدید بر می‌دارد.

در حالی که همه منتظر رونمایی گوشی مربوطه هستند، لی جون، رئیس شرکت شیائومی تصویری را روی اکانت ویبو خود منتشر کرده که در آن دو گوشی هوشمند شیائومی می 8 لایت در کنار یک جعبه از می بند 3 دارای NFC قرار دارد که اطلاعات بیشتری در مورد آن چه باید در چنگدو منتظرش باشیم، به ما می‌دهد. ما در حال حاضر می‌دانیم که این گوشی دارای صفحه نمایش 6.26 اینچی، بریدگی بالای نمایشگر و اسنپدراگون 660 خواهد بود و در رنگ‌های مختلف قرار است عرضه شود.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

ايران مهربان
سيل آگهی