ترنجی/ خبر عجیبی است، بله اما خب اگر آن را دقیق بخوانید متوجه می شوید که دلیل منتشر شدن آن چیست. امروز خبر می رسد که اسنشال فون آپدیت اندروید Q یا همان اندروید 10 را دریافت می کند و در ادامه با هم درباره دلیل آن صحبت خواهیم کرد.

می دانیم که فروش اسنشال فون اصلا خوب نبوده است. درست است که دستگاهی است با طراحی زیبا، اولین موبایل کم حاشیه که بریدگی نمایشگر را در سطح تجاری ارایه کرد و البته قابلیت ماژولار بودن را هم با خود داشت اما حقیقت این است که در بازار این روزها تقریبا نمی توان برندی را پیدا کرد که با ارایه پرچمدار گران قیمت به بازار ورود کرده باشد و موفق هم بشود. اکثر برندها با موبایل های ارزان قیمت خوش قابلیت وارد شده اند، کمی توجهات را به خود معطوف کردند و سپس به سراغ تولید پرچمدار رفته اند.

اسنشال فون علاوه بر این که فقط در رده پرچمدار آغاز به فعالیت کرد، عرضه محدود در بازار جهانی هم سبب شده که استقبال خوبی از آن شود. تمام این جمله ها شبب شد اسنشال نسل بعدی اسنشال فون را توسعه ندهد! به نوعی این یعنی اسنشال فون به تاریخ می پیوندد و حالا آن هایی که آن را خریده اند می خواهند بدانند سرنوشت پشتیبانی از موبایل آن ها چیست؟ حالا متوجه شدید چرا این خبر منتشر شده است؟!

اشنسال فون با اندروید 8 ارایه شده است و آپدیت اندروید 9 را دوشادوش پیکسل های گوگل دریافت کرد. از نظر سرعت ارایه آپدیت از همه مدعیان سریع تر بوده ولی حیف که دیگر اسنشال فون جدیدی نخواهیم دید. اسنشال رسما تایید کرده است که اسنشال فون آپدیت اندروید Q یا همان اندروید 10 را دریافت می کند و این تحقق همان دو سال آپدیت اساسی اندروید است. همچنین آپدیت های امنیتی ماه به ماه نیز برای آن عرضه خواهد شد.

اسنشال عنوان کرده که درباره اضافه کردن قابلیت Digital Wellbeing به اسنشال فون اطمینان ندارد و مشخص نیست که گوگل آن را برای موبایل های به غیر از پیکسل ارایه کند یا خیر. همچنین عنوان شده است که آپدیتی برای اضافه کردن ویژگی عکاسی پانوراما به دوربین اسنشال فون عرضه نمی شود که این عجیب است. اما آن ها می گوید تنظیمات مربوط به بریدگی نمایشگر که در اندروید 9 حذف شده بود، باز خواهد گشت.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

ايران مهربان
سيل آگهی