ترنجی/ آیفون ها همیشه آنقدر خبرساز هستند که کاربران و‌ طرفداران دستگاه های مختلف بخواهد بدانند عملکرد این دستگاه ها در مقابل آن به چه شکل است، در نتیجه محتوای مورد نیاز آن ها تولید می شود! امشب می خواهیم تست سرعت آیفون Xs مکس را در مقابل پوکوفون اف ۱ (POCOphone F1) ببینیم، دستگاهی که قیمتش حدود 4 میلیون تومان است و به رقابت با آیفون 40 میلیون تومانی رفته است.

پروکوفون اف ۱ (Pocophone F1) با قیمت ۳۰۰ دلار در مقابل آیفون Xs مکس با قیمت ۱۰۹۹ دلار قرار گرفته و حداقل از نظر سرعتی آن را به چالش می کشد. حتی می توان گفت این تست از تست سرعت آیفون Xs مکس با وان پلاس 6 برای نماینده اپل چالشی تر ظاهر شده است.

همانطور که در ویدیو دیدیم، پوکوفونf1 سریع تر از آیفون Xs مکس روشن می شود، برنامه های وب محور را سریع تر اجرا می کند و حتی در بازی ها می توان گفت با آیفون Xs مکس رقابت دارد و در بعضی سریع تر ظاهر شده است. حتی در بحث مدیریت رم در بازی آسفالت ۹ آیفون Xs مکس یک رفرش درون برنامه ای شد اما PocPOCOph F1 هیچ ایرادی نداشت.

درست است که موبایل یک «بسته» است و باید جوانب متفاوت را ارایه کند اما به هر حال سرعت یکی از مهم ترین هاست. مثلا کیفیت نمایشگر، دوربین، بدنه، فناوری های ویژه و پشتبانی بهتر از جمله آنهاست اما اگر شما از آن دسته کاربران هستید که «سرعت» اولویت اول شماست، پوکوفون f1 شیائومی از جمله انتخاب های قابل توجه شما خواهد بود.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

ايران مهربان
سيل آگهی