وین فون/ طی رویداد 2 اکتبر مایکروسافت در شهر نیویورک، پانوس پانای از سرفیس هدفون اولین هدفون مایکروسافت با برند سرفیس رونمایی کرد. محصولی با طراحی بسیار خلاقانه و البته قابلیت‌هایی متفاوت با بسیاری از دیگر نمونه‌های موجود در بازار که باعث شگفتی بسیاری از کاربران شد. در زمان رونمایی از محصول صرفا قابلیت‌ها و قیمت آن مشخص شده بود، اکنون زمان عرضه این هدفون به بازار نیز مشخص شده است.

اولین هدفون مایکروسافت که با طراحی خاص تیم سرفیس ساخته شده در رویداد 2 اکتبر این شرکت در شهر نیویورک رونمایی شد. سه شنبه هفته گذشته صرفا ویژگی‌ها و قیمت این محصول مشخص شده بود، اکنون با گذشت چند روز از رونمایی هدفون، زمان عرضه آن به بازار و برخی از جزییات باقی مانده نیز مشخص شده است.

سرفیس هدفون با قابلیت تغییر 13 سطح نویز کنسلیشن قادر است نظارت بسیار دقیقی بر میزان صدای ورودی از محیط به گوش کاربر بدهد. در حقیقت این هدفون را باید اولین نمونه از این جهت در دنیا دانست، چرا که هدفون‌های نویز کنسلیشنی که تاکنون وارد بازار شده‌اند صرفا دارای حالت فعال یا غیرفعال این قابلیت بودند. تغییر میزان صدای ورودی از محیط به گوش کاربر توسط یک دایلر روی کاپ سمت چپ این هدفون روگوشی صورت می‌گیرد. مکانیزمی که بیش از هر چیز یادآور عملکرد سرفیس دایل مایکروسافت است و از این حیث ظاهری بسیار خاص به دستگاه بخشیده است.

همان‌طور که در ابتدای خبر اشاره شد، یکی از موارد دیگری که اخیرا در مورد این محصول مشخص شده زمان عرضه آن است. اگر به مایکروسافت استور مراجعه کنید تاریخ آغاز پیش فروش محصول 15 نوامبر 2018 مشخص شده است که تنها چهار روز بعد یعنی از 19 نوامبر ارسال آن شروع خواهد شد. با این حساب خریداران و علاقه‌مندان به این محصول قادر خواهند بود پیش از آغاز تعطیلات سال نو میلادی سرفیس هدفون خود را تحویل بگیرند.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

ايران مهربان
سيل آگهی