شهر سخت افزار/ شاید تاکنون اسم MonsterLabo را نشنیده باشید اما این برند توانست در نمایشگاه کامپیوتکس امسال با رونمایی از یک کیس متفاوت بسیاری را انگشت به دهان کند. کیس مورد بحث The First نام دارد و قادر به خنک سازی یک پردازنده و یک کارت گرافیک گیمینگ بدون نیاز به فن و نصب خنک کننده است.

MonsterLabo وعده داده این کیس بدون فن قادر به خنک نگه داشتن پردازنده Core i7-8700K و همچنین یک کارت گرافیک GeForce GTX 1080، آن هم تحت بار پردازشی شدید باشد. این کیس با ابعاد 205215x420 میلی متر 7 کیلوگرم وزن دارد. The First دارای فقط یک فن 140 میلی متری ساخت Noctua به مدل NT-A14 است.

داخل کیس یک حرارت گیر بزرگ با وزن 2.7 کیلوگرم قرار دارد که دارای 21 صفحه آلومینیومی و 12 لوله ناقل گرما مسی 6 میلی متر است که آماده قرار گرفتن بر روی پردازنده مرکزی و کارت گرافیک هستند. درون این کیس می نوان یک مادربرد Mini-ITX و یک کارت گرافیک با طول تا 270 میلی متر نصب کرد. همچنین امکان نصب منبع تغذیه‌های ساخته شده در هریک از فرم فاکتورهای ATX, SFX and SFX-L وجود دارد.

شاید جالب باشد که بدانید در مشخصات این کیس مقابل پشتیبانی از نورپردازی RGB عبارت "راه ندارد" قید شده است! کیس The First در اروپا با قیمت 429 دلار عرضه شده است.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

ايران مهربان
سيل آگهی