ترنجی/ تا کنون تقریبا می دانیم که هوآوی ۲۴ مهرماه را برای چه دستگاه هایی در نظر گرفته است. هوآوی میت ۲۰، میت ۲۰ پرو و ساعت هوشمند Watch GT سه دستگاه اصلی آن مراسم خواهد بود. حالا در یک رندر با کیفیت که به نظر رسمی می رسد، هر سه این دستگاه ها را کنار هم شاهد هستید.

می دانیم که طراحی کلی هوآوی میت ۲۰ با میت ۲۰ پرو تفاوت هایی دارد اما این تفاوت ها جزیی هستند. برای مثال در قاب دوربین می بینیم که فلاش LED در موقعیت متفاوتی قرار گرفته است. همچنین حسگر اثرانگشت در هوآوی میت ۲۰ روی قاب پشتی و زیر دوربین قرار دارد اما در میت ۲۰ پرو یکپارچه با نمایشگر است.

درباره نمایشگر صحبت شد و می دانیم که میت ۲۰ پرو با بریدگی نمایشگر عریض تر ارایه می شود اما هوآوی میت ۲۰ عادی بریدگی نمایشگر قطره طور دارد. در میت ۲۰ عادی بریدگی نمایشگر فقط برای دوربین سلفی است اما میت ۲۰ پرو احتمالا تشخیص چهره ۳ بهتری دارد.

ساعت هوشمند Watch GT اما طراحی دایره ای دارد که اطلاعاتی درباره آن منتشر شده است. گفته می شود این ساعت با چیپستی مجهز به هسته های کم مصرف Cortex-M4 عرضه خواهد شد که سیستم عامل شخصی سازی شده را اجرا می کنند. حال دقیقا مشخص نیست که نسخه ای از Android Wear است یا یک سیستم عامل اختصاصی از هوآوی!

نظر شما درباره طراحی این سه دستگاه چیست؟ شخصا پیشرفت هوآوی را تحسین می کنم.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

ايران مهربان
سيل آگهی