گیم فا/ امروز استودیوی گانفایر گیمز (Gunfire Games) و شرکت THQ Nordic از محتوای اضافی عنوان Darksiders 3 که پس از عرضه‌ی بازی منتشر می‌شوند رونمایی کردند.

استودیوی سازنده و ناشر این عنوان از دو بسته‌ی الحاقی اصلی بازی رونمایی کردند. این دو بسته‌ی گسترش‌دهنده The Crucible و Keepers of the Void نام دارند. همانطور که به احتمال زیاد حدس زده‌اید، بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی The Crucible به شما این امکان را می‌دهد تا در یک مکان جدید با گروه‌های دشمنان که بر سر شما سرازیر می‌شوند مبارزه کنید. با شکست دشمنان آیتم‌ها و پاداش‌ها متفاوتی به شما داده می‌شود. بسته‌ی الحاقی Keeper of the Void به شما اجازه می‌دهد به منطقه‌ی Serpent Holes سفر کرده و با دشمنان جدید این منطقه مبارزه کنید. همانند بسته‌ی الحاقی The Crucible این بسته‌ی الحاقی نیز آیتم‌ها و پاداش‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کند.

توضیحات رسمی ارائه شده توسط استودیوی سازنده درباره‌ی این دو بسته‌ی الحاقی را می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

بسته‌ی الحاقی The Crucible:

یک موجود ناشناخته از Fury درخواست کرده است تا در این مکان حاضر شده و توانایی‌های خود در مبارزه را به آزمایش بگذارد. Fury، کسی که تا به حال از هیچ دعوت به مبارزه‌ای شانه خالی نکرده است، دعوت این شخص را پذیرفته و به مکانی که با نام Crucible شناخته می‌شود، سفر می‌کند. در این مکان Fury با گروه‌های بی‌پایان دشمنان یکی پس از دیگری مبارزه کرده و شانس خود را برای دریافت پاداش‌های باارزش امتحان می‌کند.

بسته‌ی الحاقی Keepers of the Void

پس از اینکه Vulgrim از Fury درخواست می‌کند، او به سرزمین Serpent Holes سفر کرده تا برای از بین بردن یک تهدید باستانی که در آنجا سکنی گزیده است، تلاش کند. سرزمین Serpent Holes از چالش‌ها، معماها و دشمنانی پر شده است که بی‌صبرانه منتظر هستند توانایی‌ها و قابلیت‌های Fury را آزمایش کنند. اگر Fury در این مبارزه پیروز شود، در کنار دریافت سلاح‌های جدید Hollows، باارزش‌ترین پاداش ممکن، یعنی زره The Abyssal Armor را دریافت می‌کند.

در حال حاضر تاریخ دقیق عرضه‌ی این دو بسته‌ی الحاقی مشخص نشده است اما به احتمال زیاد در آینده‌ی نزدیک این اطلاعات منتشر خواهد شد. عنوان Darksiders 3 در تاریخ ۲۷ نوامبر سال جاری میلادی (سه شنبه ۶ آذر ماه سال ۱۳۹۷) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.
ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

ايران مهربان
سيل آگهی