شهر سخت افزار/ شاید تکرار چندین ساله عرضه یک محصول آن اتفاقی نباشد که همه بازار انتظارش را بکشند و همواره به دنبال نسخه های جدیدتر آن باشند. ولی این اصل تا به اینجای کار در مورد بازی CoD: Black Ops 4 حداقل صادق نبوده و طبق آماری که از شرکت سازنده منتشر شده این بازی توانسته بسیاری از رکوردها را در عرضه روز اول نسخه دیجیتال جابجا کند.

براساس اطلاعاتی که شرکت Activision منتشر کرده است آخرین نسخه از بازی ندای وظیفه تحت عنوان عملیات سیاه 4 توانسته بالاترین رکورد را در فروش روز اول نسخه دیجیتال بدست آورد. این رکورد از بهترین آمار قبلی که مربوط به نسخه سال گذشته یعنی WWII بود نیز بالاتر است.

در جزئیات اخبار منتشر شده اکتیویژن مدعی شده است که این بازی روی پلتفرم PS4 توانسته قدرتمندترین فروش را در نسخه دیجیتال خود داشته باشد و همچنین بهترین آمار فروش همه زمان ها در XBOX One را نیز بدست آورد.

در بخش فروش نسخه PC هم فروش نسخه دیجیتال بازی بسیار جالب توجه و فوق العاده بوده و شرکت اکتیویژن توانسته تقریباً دو برابر نسخه WWII فروش داشته باشد و جالب تر آن خواهد بود که بدانید این فروش به صورت انحصاری و تنها توسط توزیع کننده Battle.net از Blizzard صورت گرفته و توانسته به بالاترین آمار فروش این شرکت نیز تبدیل شود.

در بررسی اولیه نیز کاربران و بازی خور ها فیدبک مثبتی به این بازی از خود نشان داده اند و شرکت توانسته با استفاده از مد های جدید و البته داستان و جلوه های بصری جدید میزان رضایت از جدیدترین نسخه را افزایش دهد. البته هنوز آمار دقیق عددی در مورد تعداد نسخه های به فروش رفته اعلام نشده است اما با توجه به این مطلب باید بگوییم که سری Call Of Duty هنوز هم محبوب ترین سری بازی های شبک اول شخص شوتر دنیاست. نظر شما در مورد این بازی جالب و جذاب چیست؟ آیا مایل به خرید نسخه جدید آن هستید؟


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید