دیجیاتو/بایرن مونیخ اعلام کرده که وبسایت تازه ای را راه اندازی کرده و قصد دارد از طریق آن اخبار و آپدیت های مربوط به خود را به سمع و نظر کاربرانی برساند که ارتباطات اینترنتی ضعیفی دارند، اینترنت مورد استفاده شان محدودیت دارد یا موبایل هایشان بیش از اندازه قدیمی شده.

این تیم در بیانیه خبری رسمی خود اعلام نموده که باشگاه بایرن اولین سازمان ورزشی در دنیا خواهد بود که یک وبسایت اختصاصی برای جوامع اینترنتی محروم راه اندازی می کند. وبسایت خبری این تیم فوتبال آلمانی قرار است که محتوای خود را به صورت مقالات متنی و با کمترین گرافیک به سمع و نظر کاربرانش برساند تا صفحات آن با سهولت و سرعت بیشتری باز شوند و ساکنین نواحی کمتر برخوردار دنیا که به ارتباطات اینترنتی ضعیفی دسترسی دارند راحت تر بتوانند به اخبار آن دسترسی پیدا کنند.

به این ترتیب بایرن مونیخ نتنها کاربران خود در جوامع پیشرفته را در جریان تازه ترین خبرهایش قرار می دهد بلکه همه تلاشش را هم برای دسترسی به ساکنین مناطق کمتر برخورداری که به وبسایت فعلی، اپ های موبایل و شبکه های اجتماعی آن دسترسی ندارند خواهد کرد. این وبسایت به طور مشخص هواداران بایرن مونیخ در بخش هایی نظیر آفریقا، خاور میانه و آسیا را نشانه گرفته است.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید