ایرنا/ اولین همایش و نمایشگاه بین‌المللی «تهران هوشمند» اسفند سال گذشته برگزار شد، مسئولان برگزاری این نمایشگاه امسال تصمیم گرفتند آن را در تاریخ نوزدهم و بیستم آذر ماه 97 در مرکز همایش های برج میلاد برگزار کنند.

معاونت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران از دو وزیر، شهردار، رئیس شورای شهر و چهره های بین المللی شهر هوشمند برای ایراد سخنرانی در همایش امسال دعوت کرده اند، رویدادی که با شعار «تهران من، تهران هوشمند»، افزایش مشارکت شهروندان را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
«سینا علی محمدی» مدیر روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران روز یکشنبه با اعلام این خبر به خبرنگار ایرنا گفت: در همایش امسال یک بخش کارگاهی در خصوص مسائل مختلف شهر هوشمند داریم که در آن ابعاد شش گانه اقتصاد هوشمند -حکمرانی هوشمند، جابه‌جایی هوشمند، محیط هوشمند، زندگی هوشمند، زیرساخت هوشمند و اقتصاد هوشمند- مورد بررسی و تبادل نظر قرار می گیرد.
وی در ادامه افزود: علاوه بر پنل ها و کارگاه هایی که برگزار می کنیم، در بخش نمایشگاهی نیز فعال هستیم. سال گذشته شرکت های بزرگ حوزه شهر هوشمند و امپراتورهای تلفن همراه و دیگر بازیگران اکوسیستم نوآوری در کنار ما حضور داشتند و قصد داریم امسال نیز با تسهیلات خاص، میزبان آن ها باشیم. استارت آپ هایی که در نمایشگاه ما حضور دارند منتخب هستند اما کسانی که علاقه دارند در همایش ها شرکت کنند، باید از قبل در سایت ثبت نام کنند. حضور در همایش ها رایگان است.
ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید