مجله پلازا/ شرکت اپل آیپد پرو جدید خود را به بازار عرضه کرد. همزمان بریج (Brydge) که یک شرکت سازنده لوازم جانبی است، از تولید کیبورد جدیدی برای این محصول تا اوایل سال آینده میلادی خبر داد.

شرکت بریج (Brydge)، سازنده لوازم جانبی، همزمان با عرضه اولین آیپد پروهای جدید اپل در بازار، کیبورد آینده خود برای این آیپدهای جدید را معرفی کرد. گرچه جزئیات زیادی از این محصول در دست نیست، اما بر اساس گفته بریج کیبوردهای جدید در اوایل سال 2019 میلادی به بازار خواهند آمد.

این شرکت در حساب توییتر خود، کیبوردهای جدید خود برای آیپدهای 11 و 12.9 اینچی را به نمایش گذاشت. در مقایسه با کیبوردهای قبلی بریج، محصول جدید شباهت بیشتری به مک بوک دارد. به علاوه در قسمت جلو، یک بریدگی طولی دیده می‌شود که به باز و بسته کردن راحت‌تر آن کمک شایانی خواهد کرد.

سایر جزئیات مربوط به این محصول جدید در پرده ابهام قرار دارد. در صفحه توییتر این شرکت، یکی از کابران پرسید که آیا این کیبورد جدید هنوز از اتصال بلوتوث استفاده خواهد کرد یا نه. بریج در جوابی کوتاه به کنایه گفت: «نمی‌شود تمام جزئیات را یکجا فاش کرد». سایر اطلاعات مانند قیمت و دردسترس بودن این محصول نیز هنوز مشخص نیست.
از این رو که کیبوردهای این شرکت بیشتر به کیبورد لپ‌تاپ شباهت دارند، برخی از کاربران آیپد، محصولات شرکت بریج را به کیبوردهای هوشمند اپل ترجیح می‌دهند. با طراحی قوی‌تر لولا‌ها، روشنایی پس‌زمینه کلید‌ها و بدنه الومنیومی، این کیبورد بیشتر مک بوک را تداعی می‌کند.

در گذشته، بریج مشکلاتی در زمینه ی کنترل کیفیت محصولاتش داشت اما این شرکت امسال اعلام کرده که این مشکل را حل کرده است. بریج در حساب توییتری خود اعلام کرد که کنترل کیفیت این‌بار بسیار سخت‌گیرانه خواهد بود.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید