ترنجی/ شایعات نوکیا ۹ (Nokia 9) نزدیک به یک سالی هست که منتشر می شود و مهم ترین ویژگی آن را می توان دوربین پنج گانه دانست. امروز قاب نوکیا ۹ (Nokia 9) لو رفته و شایعات قبلی را تایید کرده است. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

این ها نماهای متفاوتی است که از قاب نوکیا ۹ (Nokia 9) لو رفته است. به وضوح می توان دوربین پنج گانه را روی قاب پشتی آن دید. البته اگر بخواهیم بر اساس تعداد سوراخ های این قاب درباره تعداد دوربین نوکیا ۹ قضاوت کنیم که هفت دوربین را باید تصور کنیم اما ما پیش از این می دانیم که دو سوراخ مربوط به فلاش و فوکوس لیزری بوده و پنج سوراخ دیگر برای دوربین پنج گانه نوکیا ۹ است.

یک هفته پیش بود که در ترنجی نوکیا ۹ (Nokia 9) با دوربین پنج گانه، اسنپدراگون ۸۴۵ و بدون جک ۳.۵ میلی متری صدا و ناچ در رندر معتبر Onleaks دیده شده و تقریبا درباره طراحی نهایی نوکیا ۹ با دوربین پنج گانه مطمین شدیم. درباره موارد دیگری از نوکیا ۹ خبری نداریم اما چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ می تواند در فروش آن تاثیر منفی بگذارد مگر اینکه در نمایشگاه CES2019 رونمایی شود و عذر موجه داشته باشد، هر چند این عذر موجه در نهایت هنوز کاربر را نمی تواند در وسوسه خرید یک پرچمدار با اسنپدراگون ۸۱۵۰ متقاعد کند.

نظر شما چیست؟ چه مکانیسمی را برای دوربین پنج گانه نوکیا ۹ تصور می کنید؟ طراحی نوکیا ۹ در نهایت به نظر ما همین است.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید