گیم فا/ اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که بخش رقابتی بازی Tekken 7 دنبال می‌کنند، پس حتماً می‌دانید که فینال Tekken World Tour ماه آینده برگزار خواهد شد. در روز‌های شنبه ۱۰ آذر (۱ دسامبر) و یکشنبه ۱۱ آذر (۲ دسامبر)، بهترین بازیکنان Tekken 7 در شهر آمستردام به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.

در رویداد پارسال ما شاهد تریلر معرفی شخصیت Noctis بودیم؛ پس احتمالاً این بار نیز از شخصیت جدیدی رونمایی خواهد شد. همچنین باید اشاره کنیم که سه شخصیت از سیزن پس دوم بازی هنوز مشخص نشده‌اند.

پس با این وجود تقریباً مطمئن هستیم که حضور یک شخصیت دیگر در فینال مسابقات تائید خواهد شد. حتی کارگردان بازی یعنی آقای کاتسوهیرو هارادا (Katsuhiro Harada) نیز به این موضوع اشاره کرده است. یکی از طرفداران در توئیتر از وی پرسید که «آیا ما یک معرفی جدید را شاهد خواهیم بود یا خیر؟» در ادامه آقای هارادا پاسخ داد:

شاید جواب این سوال در TWT (مخفف Tekken World Tour) باشد؟

حال تنها سوالی که باقی می‌ماند این است که چه شخصیت یا شخصیت‌هایی در نظر گرفته شده‌اند. ما می‌دانیم که شخصیت Negan از سری The Walking Dead به بازی اضافه خواهد شد اما هنوز وی را در حال مبارزه ندیده‌ایم. علاوه بر این، چند ماه پیش نیز شاهد بازگشت برخی از مبارزین قدیمی سری مانند Anna و Lei بودیم. حال باید دید کدام شخصیت‌ها برای حضور در جدیدترین نسخه‌ مجموعه‌ی محبوب Tekken انتخاب شده‌اند.

بازی Tekken 7 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. جهت مطالعه‌ی نقد و بررسی آقای حسین صدری به این‌جا مراجعه کنید.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید