ترنجی/ بعضی دسته موبایل ها یا گجت ها به دلیل کاربردهای خاص عموما خیلی به روزآوری نمی شوند. گوشی موبایل ماهواره ای نیز از همین دست گجت هاست اما حالا یک گوشی موبایل ماهواره ای اندرویدی Thuraya X5-Touch معرفی شده که می تواند جالب توجه باشد.

حتما با دیدن این موبایل زمخت شما هم متوجه شده اید که با یک موبایل متمرکز بر قابلیت اصلی و بی خیال برای دیگر موارد رو به رو هستید! گوشی موبایل ماهواره ای اندرویدی Thuraya X5-Touch با پشتیبانی از دو سیم کارت همیشه فعال، یکی روی شبکه موبایلی ما دیگری روی ارتباط ماهواره ای ارایه می شود. آن آنتن برجسته عجیب بالای دستگاه نیز مربوط به همین ارتباط ماهواره ای است.

به جز باتری ۳۸۰۰ میلی آمپری برای گوشی موبایل ماهواره ای اندرویدی Thuraya X5-Touch می توان گفت که باقی مشخصات برای یک موبایل کاملا ساده اندرویدی تصور می شود. حتی پایین تر از موبایل ساده اندرویدی در سال ۲۰۱۸ چون سیستم عامل آن اندروید ۷.۱ است! نمایشگر از نوع IPS به اندازه ۵.۲ اینچی FHD، حافظه رم ۲ گیگابایت، حافظه داخلی ۱۶ گیگابایت، چیپست اسنپدراگون ۶۲۵ و دوربین های ۲ مگاپیکسلی برای سلفی و ۸ مگاپیکسلی برای اصلی از جمله مشخصات بسیار روتین و‌ ساده برای موبایل ۲۵۰ تا ۳۰۰ دلاری است اما شاید برای شما جالب باشد که بدانید قیمت گوشی موبایل ماهواره ای اندرویدی Thuraya X5-Touch برابر ۹۹۹ یورو (حدود 15 میلیون تومان) است!


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید