فارنت/ جمعه سیاه نزدیک است و شرکت‌ها به فکر فروش محصولات خود در تعداد بالا هستند. اگر به دنبال یک پیشنهاد خوب هستید، نوت 9 سامسونگ یک تخفیف بزرگ خواهد داشت.

کاهش قیمت گلکسی نوت 9 مطمئنا خبر خوبی برای خریداران خواهد بود. شرکت سامسونگ قصد دارد که گلکسی نوت 9، اس 9 و اس 9 پلاس را ۲۰۰ دلار پایین‌تر از قیمت خود به فروش برساند. این قیمت‌ها تا سایبر ماندی یعنی آخر هفته دوام خواهند داشت.

کاهش قیمت گلکسی نوت 9 بدین معنا است که این محصول حالا ۷۹۹ دلار قیمت دارد. از امروز می‌توانید این محصول را از طریق فروشگاه B&H، سامسونگ یا آمازون خریداری کنید. نسخه ۵۱۲ گیگابایتی این محصول هم ۱۰۴۹ دلار قیمت دارد که حدودا ۵۰ دلار از قیمت بدون تخفیف ۱۲۸ گیگابایتی گلکسی نوت 9 بالاتر است.

برای کسانی که می‌خواهند هزینه کمتری داشته باشند، گلکسی اس 9 با حافظه ۶۴ گیگابایت به قیمت ۵۱۹ دلار رسیده است. قیمت اصلی محصول امروز ۷۱۹ دلار است اما همانطور که گفتیم تخفیف ۲۰۰ دلاری شامل این محصول هم شده است. به جز سایز کوچک‌تر، این محصول تفاوت فراوانی از نظر طراحی و قدرت با نوت 9 ندارد. گلکسی اس 9 پلاس هم با قیمت ۶۳۹ دلار به فروش خواهد رسید و یک صفحه بزرگ‌تر و دو دوربین با خود دارد.

جدا از اینکه به دنبال چه گوشی هستید، این محصولات حالا در پایین‌ترین قیمت خود به فروش خواهند رسید و احتمال ندارد که قیمت پایین‌تری امسال وجود داشته باشد. گوگل هم پیکسل 3 را با قیمت ۶۴۹ دلار (قیمت اصلی ۷۹۹ دلار) و پیکسل 3 XL را با قیمت ۶۹۹ دلار (قیمت اصلی ۸۹۹ دلار) به فروش می‌رساند. البته فروش گوگل تنها دو روز است. به هر حال اگر به دنبال خرید گوشی هستید بهتر است از کاهش قیمت گلکسی نوت 9 استفاده کنید.
ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

کل ايرانو مثل کف دستت بلد باش
بلد آگهی