ترنجی/ آه دوستان! به یاد دارید که یک هفته پیش بود که خواندیم گلکسی اس ۱۰ لایت بدون نمایشگر Infinity O ارایه می شود. همچنین امروز دیدیم که نمایشگر ۵.۸ اینچی OLED جدید M9 تخت برای یکی از اعضای خانواده گلکسی اس ۱۰ دوباره تایید شد. اینکه گلکسی اس ۱۰ لایت بدون نمایشگر Infinity O ارایه شود شاید برای خیلی ها مهم نباشد، هر چند که اگر بشود فروش خوبی را تجربه خواهد کرد اما حالا صحبت از اتفاق بزرگ تری است، طبق جدیدترین گزارشات به نظر می رسد که هیچ کدام از خانواده گلکسی اس ۱۰ نمایشگر Infinity O ندارند!

این توییت ها را از پایین به بالا بخوانید. همانطور که می بینید، گفته می شود گلکسی اس ۱۰ بدون نمایشگر Infinity O ارایه می شود. در پاسخ به اینکه آیا نمایشگر بهتر New Infinity کاملا بدون حاشیه و بدون بریدگی نمایشگر در گلکسی اس ۱۰ استفاده می شود هم پاسخ منفی را می بینیم. در نهایت در پاسخ به یکی دیگر از توییت ها که می تواند خود منبع خوبی باشد و می گوید فقط گلکسی اس ۱۰ لایت بدون نمایشگر Infinity O ارایه می شود، می گوید که نه، هیچ کدام از خانواده گلکسی اس ۱۰ نمایشگر Infinity O ندارند! این یعنی نه SM-G970 نه SM-G973 و نه SM-G975!

حتی در پاسخ دیگری که می گوید آیا نمایشگر Infinity U در گلکسی اس ۱۰ استفاده خواهد شد هم پاسخ منفی داده می شود. این فقط نمایشگر Infinity V را برای ما باقی می گذارد که آن هم خیلی بعید است استفاده شود. با این شرایط شاید یا بریدگی نمایشگر بزرگتر و شاید یکی از این ۱۲ طرح دیگر ثبت شده توسط سامسونگ برای بریدگی نمایشگر استفاده شود.

نظر شما چیست؟ شما چطور فکر می کنید؟ گلکسی اس ۱۰ چه سرنوشتی خواهد داشت؟

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

کل ايرانو مثل کف دستت بلد باش
بلد آگهی