ترنجی/ سامسونگ پس از گلکسی اس ۵ با پلاستیک حداقل در پرچمدارهای خود خداحافظی کرد. شیشه انتخاب سامسونگ بود و پس از این انتخاب، شرکت های زیادی شیشه ای شدند چون اولا می توانند از شارژ بی سیم پشتیبانی کنند و دوما رنگ های متنوع تری برای تولیدکننده در دسترس خواهد بود، اساسا رنگ های گرادیانت طور حاصل همین انتخاب هستند. یکی از انتخاب های جذاب دیگر اما برای قاب پشتی موبایل ها که کیفیت بالاتری را ارایه می کند، سرامیک است. شرکت های معدودی تا کنون از سرامیک استفاده کرده اند و حالا خبر می رسد که قاب پشتی سرامیکی به اعلاترین عضو خانواده گلکسی اس ۱۰ می آید.

احتمالا همین حالا منظور ما را از اعلاترین عضو خانواده گلکسی اس ۱۰ متوجه شده اید، گلکسی اس ۱۰ ایکس همان دستگاهی که قرار است عضو چهارم خانواده گلکسی اس ۱۰ باشد و با ۶ دوربین، نمایشگر ۶.۷ اینچی و پشتیبانی از 5G معرفی خواهد شد. حالا قاب پشتی سرامیکی را نیز به آن اضافه کنید! همچنین رنگ های گرادیانت نیز برای آن گزارش شده است.

در حال حاضر دستگاه هایی چون شیائومی می میکس، اسنشال فون و تعداد بسیار محدودی ال جی وی ۳۰ در کره جنوبی با این جنس ارائه شده اند. حالا به نظر می رسد سامسونگ هم می خواهد همین جنس را برای اعلاترین عضو خانواده گلکسی اس ۱۰ استفاده کند.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید