ترنجی/ وان پلاس 6T با اندروید ۹ و رابط کاربری شخصی سازی شده سبک و سریع اکسیژن ارائه شد. اولین ارایه ها همیشه نقص ها و مشکلاتی دارد که پس از عرضه عمومی مشخص می شود. حالا آپدیت وان پلاس 6T برای بهبود تشخیص چهره و پردازش تصویر ارایه شده که درباره آن صحبت می کنیم، با ما همراه باشید.

آپدیت وان پلاس 6T با عنوان OxygenOS 9.0.6 ارایه می شود که وان پلاس در آن وعده بهبودهای قابل توجهی را داده است. از جمله مهم ترین آن ها می توان به بهبود فرآیند تشخیص چهره اشاره کرد. همچنین در پردازش تصویر زیر شاهد پیشرفت هایی خواهیم بود.

یکی از مهم ترین پیشرفت های دیگر در آپدیت OxygenOS 9.0.6 وان پلاس 6T را می توان مربوط به کاهش مصرف باتری در زمان آماده به کار دانست. درباره برطرف شدن باگ هایی چند که البته درباره خودشان صحبتی نشده است هم نوید داده می شود.

در حال حاضر آپدیت OxygenOS 9.0.6 وان پلاس 6T به صورت OTA برای کابران محدودی ارایه شده است و پس از تست های اولیه و عدم گزارش مشکل خاصی، به صورت عمومی تر عرضه شود.

پشتبانی نرم افزاری یکی از مواردی است که کاربران به مرور زمان درباره آن اطلاعات بیشتری کسب کرده اند و به آن اهمیت بیشتری می دهند.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

کل ايرانو مثل کف دستت بلد باش
بلد آگهی