ترنجی/ الفون (ELEPHONE) برندی است که کپی های ارزان قیمت برندها را تولید می کند. هر چند به نظر می رسد تلاش دارد برای خود شخصیت سازی کند اما هنوز اذهان آماده نیستند. اولین حرکت الفون برای آغاز یک دستگاه خیلی وسوسه کننده، البته روی کاغذ، تولید کرده که باید با آن آشنا شوید. الفون ای ۵ (ELEPHONE A5) با ۵ دوربین و قیمت ۱۹۹ دلار معرفی شده و در ادامه با هم آن را بیشتر می شناسیم، با ما همراه باشید.

الفون ای ۵ (ELEPHONE A5) از نظر طراحی واقعا جذاب است. از بریدگی نمایشگر بگیرید تا رنگ گرادیانت و دوربین سه گانه روی قاب پشتی از مواردی است که شما را کاملا فریب می دهد. اما این همه چیز همینقدر جذاب است؟

به هر حال آن برچسب قیمتی ۱۹۹ دلاری برای الفون ای ۵ (ELEPHONE A5) هزینه هایی هم دارد. مثلا از این پنج دوربین سه دوربین نخودی وجود دارد. روی دوربین سه گانه اصلی الفون A5 رزلوشن ۱۲+۵+۰.۳ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۲۰+۲ مگاپیکسلی ارایه می شوند. پس همانطور که می‌بینید اصلا به تعدد آن ها دل نبندید.

الفون ای ۵ (ELEPHONE A5) چیپست مدیاتک هلیو پی ۶۰ (Helio P60) با انتخاب های ۴-۶۴ و ۶-۱۲۸ گیگابایت ارایه خواهد. قیمت ۱۹۹ دلار عنوان شده برای مدل پایه است. نمایشگر ۶.۱۸ اینچی FHD+ با بریدگی نمایشگر نیز برای نمایش محتوا وجود دارد.

باتری الفون A5 به رسم چینی ها ۴۰۰۰ میلی آمپری دارد و سیستم عامل اندروید ۸.۱ نیز برای آن در نظر گرفته شده است. نظر شما درباره الفون ای ۵ (ELEPHONE A5) چیست؟ جذاب است؟


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید